Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

helena p

hej. Kupujecie na allegro cuchy z japan style?

Polecane posty

bo tak się zastanawiam. Na fotkach niby fajne ale czy w rzeczywistości to nie jakies kiepskie szmaty, które po pierwszym praniu nadają się co jakwyżej do pościerania podłogii? chodzi mi o jakość materiału, czy nie spiera się kolor, czy skora może oddychać w tych ubraniach? itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkoikja n
ja nie polecam, wczoraj przyszło mi futerko-trageedia, serio, nie bede w tym chodzic......na zdjeciach owszem super, sliczne- a w rzeczywistosci zupełnie inna rzecz- no moze kolor jedynie sie zgadza,ale nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njkoikja n A jakie futerko kupiłaś daj link bo też się zastanawiam na fotce wgląda super ale jak to ma być jakiś badziew to szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkioki
no takie szare wiązane , pełno ich na allegro- moja rada- nie kupuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tych ciuchach japan style była masa wątków na forach wszelakich... podobno zupełnie odbiegają wyglądem od tego co pokazane na zdjęciach. szkoda kasy... zresztą, wygooglaj sobie, na pewno znajdziesz masę opinii niezadowolonych kupujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkioki n
sorki ale nie wkleje bo dzisiaj pozbyłam sie tego cuda- po prostu przekzałam osobie której nie przeszkadza ze jest paskudne....moge ci opisac- skoro nie wierzysz ze szkoda twoich pieniedzy ( dzisiaj zreszta guzik odpadł-heh)...wyglada jak byle jak uszyta i wyprofilowana- nie wiem czy to dobre slowo- marynarka- tak, jakbys uszyła ze starego koca. No naprawde zenada. Jak chcesz , to ryzykuj i kup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze proś o fotki real!ja się nacięłam dwa razy-na sukience i tunice.Obie wyglądały jak bluzki dla sześciolatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×