Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l\knflk\f

Nasze sposoby na seksowny wygląd...

Polecane posty

Moim zdaniem bardzo ważna jest bielizna. Jestem zdania, że ona w dużej mierze wpływa na nasze poczucie komfortu w różnych sytuacjach. Niedawno jak byłam w złym nastroju to sprawiłam sobie śliczny komplecik marki nipplex.pl i muszę przyznać, że nie tylko bardzo spodobał się mojemu chłopakowi, ale również ja poczułam się w nim o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Ja mam identyczne zdanie,. Najważniejsza jest tutaj bielizna,wiec starajmy się odpowiednio ją dopasować do okazji. Mój facet uwielbia kiedy mam na sobie czarne sexi komplety,to jest bardzo pociągające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intimate.pl
Chyba na każdego faceta podziała taki komplet http://intimate.pl/2442,biustonosz-axami-i-dare-you-big-blind-v-1841.html w sklepie Intimate.pl są naprawdę okazyjne ceny,wiec warto zastanowić się nad kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej piszę
a od kiedy chodzi się w samej bieliźnie cymbałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpeta pachnąca fiołkami
myjcie sie dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny ;) od tego zacznijcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to czuć sie dobrze we własnej skórze a potem zainwestować w ładne ciuchy i bardzo ładna bieliznę i myślę, że wtedy kobieta czuje się sexy, jesli chodzi o bielizne to jest bardzo duży wybór więc każda musi znaleźć taka markę, która jej odpowiada stylistycznie ja bardzo lubię bieliznę Gaia i zawsze można tam coś sexy znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzisiaj rozmawiałem z moim mężem na ten temat i on stwierdził że ; Że najbardziej seksowna jest kobieta na obcasach bo ma dłuższe nogi i lepszą figurę . Ja się z nim zgadzam a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maGGda30
Wiadomo, że bielizny na wierzchu się nie nosi, ale na mnie sama świadomość, że mam na sobie piękną, dobrze dopadowaną bieliznę, np. koronkową, pas do pończoch i pończodzki (nylonowe są takie zmysłowe...), działa tak, że czuję się i na pewno wyglądam znacznie seksowniej, niż w byle czym pod spodem... Ostatnio mam zajawkę na bieliznę w stylu retro - gorset underbust modelujący talię, pas do pończoch typu girdle - modeluje i unosi pupę, podkreśla talię, lub też zwykły, lekko modelujący pas w stylu retro np. od Greta-lingerie, czy What Katie Did...Uwielbiam :) A poza tym oczywiście standart - zdrowe, dobrze ostrzyżone włosy, lekki makijaż, dopasowane ciuszki, szpilki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ja mam robić ?
Sposób na seksowny wygląd mam tylko jeden . pewność siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarrrryna
higiena i bielizna to podstawa - nie ma sie co czarowac... a jesli chodzi o ciuchy... hmmm... ja najczesciej wybieram Zare, sOlivera... wiadomo - w kazdej firm sa rozne linie kolekcji... ale np w sOliverze ta kobieca.... jest boska... na jesien juz upatrzylam sobie mala czerwona. poszukam jej i dodam zaraz linka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nowy sklep34
plis na codzien jak bym w pasie do ponczoch codziła i nylonkach, to po 8h zapierdzielu niezly kwasuk by był, gadacie o tym sexownym ubraniu jak stare kurwiska..... powiem tyle. Umyta, poczesana , zeby zrobione, usmiech i t jest sexi. co tu pierdolic o jakis kurewskich dodatkachw ktorych i tak nikt na codzien nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ta.
powinnaś c i p k ę pokazać i cycuszki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeczka
Mój sposób jest być może troszkę przewrotny... mianowicie: ciuszki sportowe, nie powyciągane byle co tylko jakieś fajne ale na luzie a pod spodem... super bielizna :) Niby jej nie widać ale czasem ramiączko gdzieś się pojawi itp ;) Pamiętajcie tylko drogie Panie aby bielizna była .. zniewalająca :) Uwielbiam np staniki AVY i GAI. Sposób w miarę subtelny i wcale nie wymaga wielkich nakładów pieniężnych ;) (jeden z moich ulubionych tanich sklepów z markową bielizna damską- www.e-bieliznakobieca.pl ) Polecam kobietki, sprawdźcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprszycie farmazony
a ja mam dobrze dobraną angielską bieliznę , chodzę w ciuchach dobrze skrojonych ,niewyblakłych, uprasowanych bez paprochów na odzieży(tzn staram się aby nic się nie przyczepiało do odzieży), dresy seksowne nie są ani 10 cm mini i bluzki z dekoltami do podłogi też nie , seksownie nie znaczy wyzywająco czy kurewsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatak
Proste, ze szpilki, chyba nie ma bardziej kobiecych i seksownych butów. Ja ostatnio kupiłam sobie takie http://www.czasnabuty.pl/product-pol-16722-LAKIEROWANE-SZPILKI-U422BE-S2-53P.html i moje nogi wyglądają w nich świetnie. Jak nie umie chodzić na takich wysokich to może zacząć od niższych obcasów i z czasem stopniowo kupować coraz wyższe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie jakieś porady dla osób puszystych? Stosowałam się już do wielu porad ( http://e-garderoba.com/blog/moda-puszystych/ ) ale nic mi nie pomaga. Może to kwestia mojego nastawienia psychicznego... sama nie wiem. No ale w niczym nie czuję się seksowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr105
Nasze sposoby na seksowny wygląd...?? Zaraz odpowiem... Najlepsze sa ponczochy w polaczeniu z seksowna bielizna. http://piotr105.byethost11.com sklep bielizna ponczochy rajstopy Powiem, ze to jest sprawdzony sposob i dziala prawie na kazdego. i to jest najprawdziwsza prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnniedzis
Boze jak mozna nosic takie tanie buty z plastiku... Niby Seksownie ale na maxa tandetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×