Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość l\knflk\f

Nasze sposoby na seksowny wygląd...

Polecane posty

A najważniejsze to właściwie dobrać rozmiar ubrania. Wręcz nie nawidzę gdy kobiety ubiorą coś zaciasnego i im się robią wałki i boczki!!!!!ZGROZA!!!Drogie panie jeśli macie rozmiar 38 to go noście a nie na chama pakujecie się w 36 itp. Tylko się szpecicie. Przecież żaden facet przy zdrowych zmysłach na metkę z rozmiarem nie zagląda, więc po co wy to robicie? Ciuch na być dopasowany, obcisły ale nie za mały bo to jest straszne a nie sexy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lil23 -> heheh połowa nawet nie umie przełożyć numerów na literki a znają tylko literowe rozmiary;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam nakladam obcisłe
skórzane spodnie i każdy facet się zaraz do mnie klei! POLECAM, sprawdzona metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nibys chyba jestes
kobieta i to raczej zgozkniala..mnie sie te buty w zestawieniu w leginsami podobaja..pisze Ci to facet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się w 100 % zgadzam z nibysiem-buty niebardzo.A jak tobie się podobają to albo jesteś prosty chłop co to mu się kobitka w stylu Gosi Andrzejewicz podoba albo mało seksownych ciuchów (w tym butów) w życiu widziałeś. W pierwszym i drugim przypadku współczuję. A poza tym pytam-twoja kobieta takie nosi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. co ma zgorzkniałość do butów? 2. co z tego że jesteś facetem? Lil23 napisałaś wszytko co chciałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryłła
Nie wiem, dla mnie seksowność to jest raczej jakas aura, która jest niezalezna od ubioru. Jakas taka godnosć, którą ma np. Natasza Urbańska albo Agnieszka Wagner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak nie do konca
co do powyzszego postu... czesto zdarza sie ze niezbyt urodziwa kobieta przyciaga wzrok dzieki odpowiedniemu sexi ubraniu... a na super laske tylko ubrana w szmaty nikt nie zwroci uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet powiedzial ze lubi mini i ja czesto tak sie ubiram , wielu facetow krecą ponczoch ja od czasu do czasu gdy jestesmy sami zakladma jakas sexi bielizne czsem spokojna jak http://www.estien.pl/inez-p-26.html a czasem " pieprzną" http://www.estien.pl/quenn-gorset-p-75.html ta ostatnia zakladam do sukienki mini:) on bardzo to lubi :) dziewczyny nie zapominajcie ze faceci to wzrokowcy, niby mowia ze lubia stylowo wygladajce kobiety , ale ogladaja sie za mini dekoldem szpilkami:)) coz zrobic albo nosic styowe worki i nieliczyc na specjalne zainteresowanie , lub zrobic maly myk i stylowe ubranko urozmaicic bielizna ponczochami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo88
Na mężczyzn najlepiej działają pończochy! Sprawdziłam empirycznie ;) nie ma nic bardziej seksownego niż delikatnie wystający klin od pończochy spod sukienki ;) mężczyźni wtedy szaleją. Drugą opcją na seksowny wygląd jest oczywiście zmysłowa bielizna :) moim numerem jeden w tej kwestii jest nowa kolekcja Krisline :) byłam ostatnio na pokazie i się zakochałam! szczególnie w komplecie Lila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajstopy i ponczochy to
już przestarzały fetysz... teraz króleuje skóra i wszeystko co wygląda jak skórzane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim sposobem na seksowny wygląd jest dobrze dobrana bielizna do mojej sylwetki. Nie mam dużego biustu więc kupuję sobie bardotki albo push-upy. Uwielbiam ładne wzornictwo, więc szukam sobie tych cudów w Internecie. Z polskich firm zadowolona jestem z Krisline.Lubię jak czasami " przypadkiem" wystaje mi ładne ramiączko zza bluzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ładnie, pięknie opowiadacie, ja nie neguje, ze tak nie jest...ale coz... ja jakos rzadko widuje naprawde zadbane, a do tego seksowne kobiety. Bardziej na polskich ulicach kroluja miss tandety i wulgaryzmu. Np. spodnie biodrowki i wystające stringi, mini i kozaki za kolano, oczywiscie na wysokim obcasie. A co do makijazu, zyczylabym sobie zeby faktycznie bylo tyle zadbanych a zarazem seksownych i nie wyzywajacych kobiet, jedynie z tuszem na rzesach i blyszczykiem. Zamiast tego niestety widze oko brysowane dokokola czarnymi kreskami, tone podkladu na twarzy plus roz, ewentualnie mocny bronzer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie, bielizna owszem
ale nie wyjde w tym na ulice, to jest tylko dla mojego faceta, ponczochy???jak mam isc na impreze z widocznym klinem???chyba przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już dobrze dobrane ciuchy to przyda się dobrze dobrana bielizna pod to ;) staniki w dobrze dobranym rozmiarze i odpowiedniej konstrukcjo oraz stringi bądź majtasy modelujące ;) czasem mam ubaw jak widzę jakieś pindzie solara tipsy zamiast getrów ciemne rajstopy i tunika robiacą za sukienkę albo dłuższy sweter.... a tu sie pannica schyla i widać jak prześwitują bawełniane majtasy w pasy ;) albo odbijające się spod obcisłych sukienek i spódniczek gumki od majtek, obcisły sweterek a na boczkach trójfałdki sadełka ;) takie "efekty specjalne" potrafią wszystko zepsuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie bielizna to do łóżka
ale na ulice tak jak wyżej wspominiano - skóra np. takie spodnie robią teraz furore wsród moich znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Jest kilka metod na to,aby zwiększyć swoja atrakcyjność. Jeżeli ktoś chce pobudzić swojego partnera,oraz poczuc się piękniejszym,to któryś z tych kompletów bielizny na pewno pomoże http://www.abcbielizny.pl/erotic-line-cat-138.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiednio dobrany rozmiar ubrania - dzinsy, bluzki, topy, sukienki. Wydepilowane pachy, nogi, okolice bikini, dobry dezodorant. Zadbane dlonie, manikiur w pastelowych odcieniach. Ewentualnie cienkie, naturalnie wygladajace tipsy french. Zadbane, miekkie stopy. Czyste, pachnace wlosy, blyszcace, bez odrostow i rozdwojonych koncowek Swiezy oddech, zdrowe zeby. Lekko opalone cialo (chodze na opalanie natryskowe airbrush) a w lecie opalam sie nad morzem lub za miastem na dzialce. Czyste buty Zdrowa cera (koloryt, zminimizowane niedoskonalosci) Umiejetny makijaz Lekkie perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze ale jakie ubranie
czyni seksownym jesli ma byc skromnie i z klasa? garnitur? a moze golf czarny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji
Gość ABCbielizny.pl
Jeżeli chodzi o zakupy na allegro to byłabym tutaj bardzo ostrożna. Może dlatego że sama mam złe doświadczenia w tej kwestii. O wiele lepiej jest robić zakupy w dobrych i sparwdzonych sklepach internetowych,w tym wypadku zapraszam na www.abcbielizny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetowski2
Kilka miesiący temu byłem na weselu. Była tam atrakcyjna wdowa po 50-ce. Była ubrana w białe obcisłe spodnie, kolorową bluzkę z dużym dekoltem oraz szpilki. Bardzo ona mi się podobała. Gdybym był sam, to zająłbym się nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skora skóra i skóra
to jest sexi materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Moim zdaniem nie ma nic seksowniejszego niż buty na szpilce. Każda kobieta dobrze wygląda w takim obuwiu. Oczywiście jeżeli potrafi jeszcze w nich chodzić. Nie jest to na pewno dobry pomysł na codzienne wyjścia, ale raz na jakiś czas można poczuć się seksowniej nakładając buty na wyższym obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×