Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmęczony tym wszystkim

Ona nie chce sie ze mna kochac i unika sexu jak tylko moze

Polecane posty

Gość zmęczony tym wszystkim

Jestesmy ze soba od roku. Od 3 miesiecy rozmawiamy o tym i jak tylko probuje cos powiedziec to ona zbywa mnie albo sie obraza ze jestem zboczony bo dla niej sex jest jakis taki obrzydliwy:o Jest to na prawde ladna dziewczyna, szczupla i sexowna z ladnymi piersiami. Kazdy facet za nia sie oglada. Dlaczego taka sexowna apetyczna dziewczyna w wieku 26 lat ma niechec do sexu ?:o Rozumiem jakby to byla jakas obrzydliwa tlusta slonica na ktora nikt normalny nie spojrzy Ale taka laska ?:o Jestem osoba ktora lubi sie kochac, poza tym mam 31 lat i ciezko mi tak a z nia nawet nie idzie porozmawiac bo zmienia temat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfgdgdgdg
wali kogos na boku znajdz sobie normalna laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaeerr
Po prostu znalazła kogoś lepszego od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjajjjjjjjjjjkkkkk
1. może ma jakieś przykre doświadczenia z sexem 2. nie ufa Ci, i nie chce pojśc za daleko 3. nie wiąże z Tobą dalekich planow 4. jej zasady wiary nie pozwalają na sex przed slubem 5. czeka na jakieś konkrety z twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczony tym wszystkim
Ale ona jest dziewica jeszcze i z tego co mowi to niepredko chce to zmienic o ile wogole. Ona brzydzi sie tego i jest za adopcja dzieci bo wtedy nie trzeba sie kochac:o Dlaczego mam takiego pecha ? Trafilem na idealnie sliczna i sexowna dziewczyne a do tego inteligentna. Ale ta sfera jest dla mnie bardzo wazna. Poza tym czekac tyle na sex to chyba troche przesada ? Zazwyczaj ze swoimi dziewczynami szedlem do lozka po 2 - 5 miesiacach, ale nie po roku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaraa
Mysle, ze problem tkwi wlasnie w tym ze jest jeszcze dziewica, trudno jej sie przelamac, tym bardziej ze ma juz 26 lat, troche to dziwne ale podejrzewam ze o to chodzi, jakies uprzedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankaraa
To znaczy ze jestescie ze soba rok i jeszcze nie kochaliscie sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dlaczego taka sexowna apetyczna dziewczyna w wieku 26 lat ma niechec do sexu ?" Na co komu ładne auto , skoro nie jeździ? " UMARLAM :p ALE ZGADZAM SIE Z TYM !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×