Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dlaczegoja91

Zdesperowana przyszła mama (24 grudzień 2010)

Polecane posty

Witajcie. jestem w 31 tc. to moja pierwsza ciąża. od 2 dni niepokoją mnie upławy które mam. z pochwy wydobywa się raz białe "mleczko" które jest bardzo wodniste (wieczorem aż mi pociekło no nodze) a raz bezbarwna ciecz (jakby mocz czy cos takiego). Później gdy już ta wydzielina osiadzie na wkładce higienicznej bądź na bieliżnie ma żółty kolor ;/ dodam że pochwa jest podrażniona (czerwona i nabrzmiała). Na pewno nie dzieje się tak przez stosunek ponieważ od miesiąca nie współżyje z mężem. U lekarza byłam w zeszły piątek, nie stwierdził on żadnego stanu zapalnego pochwy. Czy Wy również miałyście podobne upławy? o czym one świadczą? bo koleżanka przestraszyła mnie że to niby sączące się wody plodowe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wody plodowe są
bezbarwne i bezwonne. To może być jakaś infekcja której lekarz nie zdiagnozował i tak najprawdopodobniej jest skoro masz uczucie opuchnięcia i zaczerwienienia warg sromowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym stawiała na infekcję, chociaż ja miałam jakiś czas mocno podrażnioną skórę przez właśnie obfity śluz (m.in. po tabletkach dopochwowych) i niedobre wkładki kilka dni. Infekcją i tak się skończyło mimo zapobiegania. Radzę iść do apteki, kupić sobie Clotrimazolum- to taka maść na infekcje. Albo powiedz pani w okienku że podejrzewasz infekcję i sama coś doradzi bezpiecznego. A w najszybszym możliwym czasie idź do innego lekarza bo nie powinien tego olewać, jeśli to infekcja to trzeba leczyć, upławów bez powodu nie ma. Dziwi mnie tylko że masz czerwoną i spuchniętą pochwę, a nie np. skórę przy wejściu do pochwy czy wargi sromowe, bo tak się zwykle infekcje zaczynają. Czujesz pieczenie, swędzenie, nieprzyjemny zapach? A może zdarza Ci się nietrzymanie moczu po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA SPACERÓWKA
po pierwsze clotrimazolum w ciąży sie nie stosuje idz do gina i powiedz jakie masz objawy, może jak ci zrobi stopien czystości to wyjdą jakieś drożdze czy coś..........to bardzo częste w ciązy ja mam to od początku ciązy już po raz 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra spacerówka- ja właśnie (w ciąży) mam infekcję i lekarz po zakończeniu kilkudniowego leczenia inną maścią kazał mi używać Clotrimazolum. Więc stosuje się również w ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×