Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Poratujcie przepisem na krem

Polecane posty

do ciasteczek bezowych.Potrzebuje na juz cholera,niedlugo goscie przyjda a ja spartolilam krem...:( Przeciez nie podam im samych bez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmis
Krem waniliowy: Ugotować budyń według przepisu na opakowaniu. Ucierając krem, dodać żółtko. Przełożyć ciastka kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srdftyghujk
wanilia i sporo cukru odrobine soli wymieszac dodac mleko i make wymieszac nastepnie wlozyc do lodowki na jakies 10 minut pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati,odpowiedz na poziomie,ladnie sie przedstawilas.mmmis Wlasnie krem z zoltkami mi nie wyszedl,nie mam wiecej jajek a sklepik dosc daleko a ja nie mam czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasaaa
krem z suową mąką? toć to jakaś ściema jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srdftyghujk
ty chyba zartujesz ! to byl zart ale jak ktos chce sprobowac to niech probuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpuść poczekoladę (najlepiej min. 70%) z 3-4 łyżkami śmietany. Jesli masz, dodaj syropu pomarańczowego- ale wtedy daj mniej śmietany (możesz dodać troche pomarańczowej skórki). To krem który zawsze robię do bezowych ciasteczek typu macaroons i gorzko-pomarańczowa czekolada rewelacyjnie komponuje sie ze słodkimi bezami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimejkkkaaa
poglaszcz pieska ________________- ____ _______________/__l /_l _____________/____v__l ____________/________l ___________/_/________\ ___________V_________\ ___________/_________\ __________/___________\ _________/____________\ _________/____________\ ________/____________/ _______/______l____l_l ______/_______\____\l_ _____/____---- __\____l ____/__/______\_\ ___i ____l__/_______)_\___l ___/___________/_\___\ __/\__________/___\___\ _l _____ _______)__\ ___) _\________\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ęą
ugotuj budyń z mąki ziemniaczanej i zwykłej plus odrobina cukru waniliowego (swojski budyń gęsty nie z torebki ) i jak przestygnie wmiksuj w niego kawałek masła miękkiego ,będzie super krem jak na karpatkę ja nigdy nie kupuję gotowych ,wolę sama zrobić bo jest smaczniejszy ,gęstszy i w ogóle naj Czasem dodaję żółtko aby był nieco żółty ,ale nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×