Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
CAYRA

NA WESOŁO ^^ KAWAŁY :P

Polecane posty

policjant zatrzymał kierowcę , który przekroczył prędkość na głównej ulicy miasta. -Panie władzo -kierowca zaczął się tłumaczyć , ja to mogę wyjaśnić. -Bądz Pan cicho -wściekł się policjant , bo zamknę pana w celi ,żebyś pan ochłonął do póki nie wróci inspektor . -ale panie władzo , chciałem tylko powiedzieć-próbował facet. -Mówiłem żebyś pan był cicho!Jest pan aresztowany! Kilka godzin później policjant przychodzi do celi , w której zamknął faceta mówi : -Masz pan szczęście , że dzis jest ślub córki szefa ..Jak wróci będzie w dobrym nastroju . _na to nie licz -odpowiedział facet przez kraty , Jestem panem młodym ..!!! ******************************* Tato Ja chciałbym kiedys się ożenić, ale nie wiem ile to kosztuje? Nie wiem synu Ja ciągle jeszcze płacę.. ********************************** Mąż pyta żonę : -skąd wracasz ? -z salonu piękności -i co zamknięte było? *********************************** Czym się różni stosuknek analny od oralnego ? kierunkiem atakuna przewód pokarmowy. ******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×