Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Avril432

Złamane serce :(

Polecane posty

Gość Avril432

mam problem... zostawil mnie chlopak , który był dla mnie najwazniejsza osobą na świecie:(:(...z jednej strony chciałabym wymazac go z pamieci, ale z drugiej nie chcę o nim zapomniec, o naszych chwilach spędzonych razem...:(:( ja nie potrafie bez niego życ:( ;( cały czas rycze...:( nic mi sie nie chce:( nie widze sensu zycia bez niego:( tylko dzieki kilku osobom nic sobie jeszcze nie zrobilam......nie moge normalnie funkcjonowac, spac,jesc,uczyc sie..nic:( prosze pomozcie... to cholernie boli :(:(:(:(:( KC P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiecakobietkano1
Ja też tak czułam, płakałam prawie cały czas przez 2, 5 tygodnia, a jak nie płakałam to op****m innych - byłam nieznośna.... 2 dni temu zaczęłam sie wyciszac...nie jest lekko, czasem łzy popłyną samoistnie, ale już nie tak jak wcześniej... ale nie ma co sie oszukiwac... boli :/ zwłaszcza, że nawet imiona dla dzieci już były...ech ...Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabliblu
najlepiej będzie jak wyjdziesz do ludzi, spróbuj kogoś poznać, bo będąc myślami jedynie przy byłym, nic Ci nie pomoże. Będziesz się jedynie zadręczać, popadniesz w depresję, albo jeszcze gorzej. wierz mi, przechodziłam przez to 3 razy, ale wyrwałam się bedąc wśród ludzi. być moze poznasz kogoś? powodzenia! trzymam kciuki:) a panu/pani powyżej- tolerancji troszkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9885
kurwa co za cipa zasyfia na nowo forum tym samym tematem co 99 proc pozostalych. Wpisz se cipo buraczana w googlach i tam se szukaj porad. Przez takich skurwysynow jak wy tylko internet wolniej dziala. Rusz swoje grube dupsko przez ktore cie zostawil i zacznij sie odchudzac, moze wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×