Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gastroman

SPRZEDAM KONTENER(PRZYCZEPA) GASTRONOMICZNA Z KOMPLETNYM WYPOSAZENIEM

Polecane posty

Gość Gastroman

SPRZEDAM KONTENER(PRZYCZEPA) GASTRONOMICZNA Z KOMPLETNYM WYPOSAZENIEM : - meble i szafki, - lodowka mała, - lodówka duza, - chłodnia, - zamrażarka, - piec do opiekania kurczaków, - bagnety 10 szt, - kratka do udek, - opiekacz do gyrosa, - noż elektryczny, - opiekacz do bułek kebab, - opiekacz do zapiekanek, - frytownica, - szczypce, widelce, łyzki do rozdrabniania kurczakow i pryzrządzania sałatek, surówek, - bojler do podgrzewu wody, - separator do odzielania tłuszczu, - zlewozmywak pojedynczy do mycia rąk, - zlewozmywak podwójny do mycia urządzeń, - urządzenia do utrzymania czystości firmy Johnson Diversey wraz z kartonem ręcznikow w rolkach, - karton chusteczek dla klientów firmy Johnson Diversey, - posiada z tyłu magazynek dzielony na zamrażarkę i butle gazowe (8 sztuk), - żaluzja opuszczana i podnoszona elektrycznie. PRZYCZEPA MA POLTORA ROKU I JEST W IDEALNYM STANIE TECHNICZNYM. PRZYCZEPA ZOSTALA ZAKUPIONA W SIECI KURCZE PIECZONE. KONSTRUKCJA JEST ZGODNA Z OBOWIĄZUJĄCYMI NORMAMI SANEPIDU. W A Ż N E !!! OBIEKT MA ODBIÓR SANEPIDU. OBIEKT JEST WYCZYSZCZONY I CZEKA NA NABYWCE. ZAPRASZAM. KONTAKT: 788 04 83 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuerrttyw
jaka jest cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gastroman
55 tys plus vat. jestem w stanie lekko negocjowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co się stało, że sprzedajesz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gastroman
zajalem sie tematem ktory mnie interesuje a ze dwoch nie dam rady pociagnac wiec z czegos trzebabylo zrezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkhaha
Za tyle mogę kupić kawalerkę, zwariowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gastroman
wiec kup i mieszkaj szczesliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×