Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

nie oddam zjadłamammamm:!!!!!:ED:D:D:D nie prawda bo z BIedronki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... ibedzie drugi trzeci taki sam... to jes tmuzyka, a nie gowno jak dzis... te rozowe dody srody tylko... JEDNO CO WARTO TO UPIC SIE WARTO PRZYPOMINA SIE CHOLERA DZIEWCZYNA to jest kur piosenka a nie jakies kajne grencen, WIERZYC NIE WARTO a nie jakies do nieba do piekal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kurde gdyby nie byl nieudacznikiem... kurde to nie do ciebie pijana powietrzem zewdzila pomidory forumowe.... to bym co najmniej jedna dziewczyne mial zaliczona, albo i dwie nawet... ale jestem nieudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=TqLJGfgoZjg na trzy cztery słuchamy Nie powiem nic umyślnie Bo póki milczę to ją mnożę Gdy wyznam wszystko pryśnie Więc nie wyśpiewam mej miłości Niech nie wie co się dzieje I nieświadoma swej piękności Niech w myślach mych pięknieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozwole sie nie zgodzic, uwazam ze nie kazdy swoje dziesiec minut ma... a to krajewski spiewa? sewreyn? bo nie lubie go klenczona krzysztofa to lubie najlepszy polski spiewak byl ae zginal w wypadku w usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam banana:D i sorki ale sie z Toba nie podzieliłam dobra JASKŁoka uwięziona Stana szukam lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×