Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość mentira
Poznać to znaczy mieć okazję rozmawiać? Odkurzacz??? Chyba muszę Was poczytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
młoteczek??? brzmi kusząco :P (uśmiech od ucha do ucha, z lekką dozą ciekawości i podniesioną brwią ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
Witaj niedziel i ty mały młoteczku niedziela również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
brzmi interesująco :D Czeluści to ładniutkie słowo jest, takie bliskie sercu memu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty palisz? :D A myślałam, że jesteś takim grzecznym chłopcem trochę... żadnych używek, nałogów... Chociaż nie - wódkę pijesz do monitora... cofam to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
Na bycie nieudacznikiem trzeba sobie zapracować... Znałam kilku, którzy się za niego uważali, ale byli zbyt mało nieudani :p Nieudacznik, to brzmi dumnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
Ciekawam coraz bardziej cóż za młoteczek jest tu wspominany. Mam nadzieję, że niedługo to doczytam? bo rozumiem, że już to było przerabiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mentira Na bycie nieudacznikiem trzeba sobie zapracować." Tak? To co powiesz na to że w wieku 24 lat jestem prawiczkiem, nigdy nie miałem dziewczyny i się nie całowałem nigdy z dziewczyną! No co? Łyso ci teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
Dobry początek...Może dowiem się jeszcze trochę o Tobie i stwierdzę, że oto jest Ci on - Nieudacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha (dumny śmiech), z tematu "największe pomyłki kafeterii" czy coś takiego "4. Ten ostatni niedziel -Bo zachowuje sie jak 10 latek, jest irytujący i zapycha kafeterie durnymi postami które nic nie wnoszą do tematu, jest oklepany a myśli że śmieszny i innowacyjny, same nuuudy, i też zapewne prawik."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
Ciekawym człowiekiem wydajesz się być, między wersami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja palę... zioło... nałogowo... :classic_cool: Po nim jestem nie tylko wiedźmą ale i wieszczką! I teraz jestem upalona... :D I co widzę...? Marny koniec Mentiry... :D zaatakuje ją śwarna dziewoja o góralskiej duszy :D Nie wiem, kto... ale widzę w dymie...(bo z dymu wróżę), że niebezpieczna z niej cholera...:D Mantiro, strzeż się... i uważaj, bo owa dziewoja sprzeda Ci kosę cichaczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
CHOLIERA nawet bym rzekła :D (okrutny śmiech z otchłani) Góralsko dziewoja i jej dwa warkocze nie straszne WIELKIEJ MENTIRZE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam halucynacje i bez zioła :P w nocy często, dlatego z zapalonym światłem sypiam, wtedy są mniejsze trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaciągam... Wdech i wydech... wdech i wydech... wdech i wdech...i wdech... uuuuułaaaaa :D Konścia widzi teraz TO i OWO....:D A wracając do młoteczka, tak... ten temat był "tłuczony" już dobrych kilka dni...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
Ty też??? NIEEE !!! Nie mów mi jeszcze, ze kąpałaś kurczaczki do granic nieprzytomności???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja to robię zawodowo... a nie przez sadyzm. :D i Niedziel... po czyjej stronie stoisz? :D Ostrzegasz ją... jakbyś zapomniał, co Ci mogę zrobić, kiedy podpadniesz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
Widzę, że niedziel jest pod nieustanną presją! Dałeś się jej zastraszyć??? Wiedźmie z brodawką???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, mentiro, musisz nadrobić tyle stron... Ostrzegam, że możesz nie podołać tym, gdzie ja wypływałam na wyżyny swojej elokwencji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×