Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

a no niestety musze isc z domu na lowy:classic_cool: a swoja droga,pierwszy raz weszlam na nk popatrzec jak sie ludziom z gim i podstawowki zycie ulozylo,to bylo bezcenne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama nie wiem, czemu... Czegoś mi brakuje... :) Czuję się nieszczęśliwa... Słucham smutnych piosenek i mam oczy jak pięciozłotówki... tylko ryknąć płaczem:P Nie wiem, o co chodzi... Może taki dzień cyklu... może pogoda... może czuję się trochę samotna... może mnie grypa rozbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentira
Mam doła. Jestem tu pierwszy raz, poczytałam Was trochę i mam wrażenie, że jesteście "zamkniętym środowiskiem". Przygarniecie kropka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz? :D Idzie staruszka do lekarza... i się pyta co zrobić żeby miała z powrotem piękne piersi... lekarz jej mówi żeby codziennie masowała je śpiewając "rozkwitały pąki białych róż...". No i pewnego razu jedzie w pociągu... przychodzi pora masowania... w przedziale siedzi staruszek... a ona zdejmuje ubranie i masuje i śpiewa "rozkwitajcie pąki białych róż"... a staruszek rozpina rozporek i "o mój rozmarynie rozwijaj się..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×