Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulalalalalalalal1224

Proszę pomóżcie bo zaczynam bać sie sexu

Polecane posty

Gość ulalalalalalalal1224

Mam pewien problem i może mi tu ktoś pomoże albo chociaż podniesie na duchu. O roku czasu jestem z moim narzeczonym i dopiero teraz zaczęliśmy współżyć. W trakcie pierszego naszego zbliżenia odczułam straszny ból i zaczęłam krwawić. Poszłam do Gin która powiedziała, że to były strzępki błony i zostały przebite do końca (mój narzeczony ma większy członek od poprzedniego partnera). Pani Gin nie umiała mi odpowiedzieć czy jakieś resztki błony jeszcze zostły bo stwierdziła, że pochwa jest bardzo elastyczna. Mój problem jest taki że ja boję się teraz zbliżeń, mój narzeczony jest wojskowym wiec widujemy się raz na 2-3 miesiące i nie chciałabym aby znowu taka sytuacja się powtórzyła a poza tym po takim długim czasie bez sexu zawsze jest dyskomfort przy wejściu. Myślałam o zakupie wibratora aby trochę mieśnie rozruszać a przed samym współżyciem tez go użyć do gry wstępnej aby poszeżyć wejście do pochwy. Myslicie że to dobry pomysł? Czy wtedy bedzie mu łatwiej wejść i nie będę już krwawiła? I jeszcze jedno pytanie bo tak myślę, że skoro we mnie wszedł i przebił strzępek błony to gdyby coś tam miało jeszcze być to też by to naruszył już prawda? PROSZĘ o pomoc bo ja psychicznie nie wytrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss 123
teraz mozesz to:-) robic bez problemu blona zostala przebita,dluga i podniecajaca gra wstepna,on musi byc czuly a ty sie wyluzuj bo to tylko sex a nie egzamin maturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałaś, że obecny partner ma większy członek od poprzedniego czy to znaczy, że z poprzednim się kochałaś i było wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×