Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytsres

ból spojenia łonowego / rozchodzące się spojenie - jaka dieta , jakie ćwiczenia

Polecane posty

Gość cytsres

dziewczyny o powinno się jesc prz tej dolegliwoci ? Czy mozna robic jakies cwieczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytsres
prawie 38 Od tygodnia troche bolało , a od wczoraj bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gege27
ehh ja jestem w 34 a boli mnie tak jakby ktos mnie porzadnie walna w krocze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem w 37tc i miałam a właściwie mam dokładnie to samo :) poszłam z tym do szpitala okazało się że dziecko się już pomału ustawia w kanale rodnym i stąd ten ból :) zrobili mi ktg i gdyby nie to że miałam szew na szyjce to by mnie od razu do domu puścili bo to normalne :) a tak to mnie zostawili i zdjęli szew zalecenia mam takie by się ruszać ale z umiarem, ćwiczeń żadnych, dzwigania tez nie i bierne czekanie na początek akcji porodowej który może być w każdej chwili :) natomiast jak te bóle są przed 36tc to lepiej się jednak udać do lekarza na konsultację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytsres
a boli was jak wstajecie , chodzicie lub przekręcacie się z boku na bok na łózku ? Bo ja się boje ,zeby to się nie rozeszło Tez czytałam ,ze to normalne i dziecku łatwiej się urodzic , ale nie wiem czy mój jest związany z niskim ułozeniem czy zaczyna się rozchodzić ? Bardzo was boli ? Bo mnie od wczoraj strasznie :-0 Całą noc nie spałam , bo z bólu nie mogłam się przekręcać na boki , a miednica i biodra mi dretwiały :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dokładnie to samo :) na wszelki wypadek idz do lekarza czy rozwarcia już nie ma przypadkiem a jak tak baaaardzo boli to mi kazali pyralginę brać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×