Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyrzuciłem dziewczyne z domu

Wkurwiła mnie idiotka!!

Polecane posty

Gość wyrzuciłem dziewczyne z domu

Powiedziała mi że jest zwolenniczką in vitro i aborcji. Wyrzuciłem ją za drzwi i krzyczałem że kurestwa w swoim domu nie potrzebuje. Tylko skurwysyny korzystają z tej metody, prawdziwy człowiek naturalnie stworzy potomka albo zaadoptuje inną sierote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinakakakss
marne prowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz wprost że
jesteś przeciwnikiem aborcji i in vitro,a nie taką historyjkę napisałeś/aś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda*
dobrze zrobiłeś. kto wie, być może uratowałeś swoje przyszłe dziecko przed śmiercią z rąk tej idiotki :classic_cool: prawdziwy mężczyzna i prawdziwa kobieta jak już nie mogą mieć dziecka to sami zapłacą za in vitro i nie będą z krokodylimi łzami do polityków gnać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie to jakis
ksiadz napisal. ponad 50% spoleczenstwa jest za ta metoda. a taki katolicki kraj, to chyba kosciol poniosl porazke. kazdy jest madry jak ma swoje dzieci , ciekawe jakby sie staral kilka lat i nie mogl i to bylaby jedyna szansa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda*
"ponad 50% spoleczenstwa jest za ta metoda" bo nie wiedzą na czym polega. w większości uważają że to wstrzyknięcie plemnika do komórki jajowej i tyle. "ciekawe jakby sie staral kilka lat i nie mogl i to bylaby jedyna szansa !" to by sam za to zapłacił, ew. wyjechał za granicę gdzie to jest legalne i tam to zrobił :o i nie płakał że to drogie i trzeba dofinansowania z budżetu państwa ja teraz, kurwa paranoja z tym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo!! Tak powinien reagować mężczyzna. Powinno być takich jak najwięcej. Może by się trochę opanowały jebane zwolenniczki aborcji. Morderczynie a nie kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunt to dobry plan
jak byś mi powiedział matole,że jesteś przeciwko aborcji,to bym ci jaja skopała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Krupa mowi jak mowi
ja jestem za in vitro i za aborcja :P i nie mam takiego durnego faceta w domu jakim jestes ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj stara swoja
ile plodow wyskrobala, bo mozesz sie zdiwic i ja tez wypierdolisz frajerze? Chuj cie to obchodzi jak jestes pedalem, zal dupsko cisnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhhahahahahahaha
kolejny wczuwajacy sie frustrat kurwa 🖐️ na chuj sie interesujesz jak pizdy nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniales dodac
ze twoj stary jest z in vitro a ruchal cie od malego, wiec teraz nienawidzisz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie podstawą doboru partnerki będzie stosunek do aborcji. In vitro mogę jeszcze przeboleć, ale jeśli ona będzie piękna, mądra i bogata, a będzie za aborcją, to podziękuję jej (aborcja oczywiście nieuzasadniona - na zasadzie "bo mi się jebać chciało").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×