Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskawa111

jak przytyc?? POMOCY!!

Polecane posty

witam serdecznie, od dluzszego czasu mam problem. Probuje przytyc ale nic mi nie pomaga:/ pochlaniam wszystko co wpadnie mi w rece, staram sie jesc jak najczesciej i nic. Bylam u lekarza, robilam badania, wszystko jest ok, lekarz przepisal mi srodek na apetyt, dalej nic. Mam ponad 160cm i waze 44 kg nie moge na siebie patrzec... zna ktos jakies sprawdzone sposoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtshjstrgbregbrgr
chciałabym mieć taki problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałaś badaną tarczyce? cukier? Ja mam podobny problem mam 167 i 45kg ale okazało się ze mam guza na trzustce-wyspiaka,pozornie nie dawał objawów czasem z rana było mi słabo i niedobrze,trzęsły mi się nogi i ręce a lekarz leczył mnie na nerwice. Pojawiało się to też w trakcie lub pod konie dnia,zwłaszcza gdy nieregularnie i długo nie jadłam .Dopiero inny lekarz skierował mnie na rezonans brzucha i wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest problem:/ wyglada sie jak wieszak:/ wszystkie ubrania sa za duze:/ bez tylka, bez piersi...nic fajnego... nikt nie mysli ze to moze byc problem, a jest i to duzy...a marzy mi sie wielki tylek, duzy biust, boczki i inne gadzety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam badana tarczyce, robione usg... nic mi nie jest:/ oprocz malego problemu z jelitem grubym, pracuje za wolno, zalatwiam sie bardzo rzadko...no ale to tym bardziej powinnam przytyc a nie tyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat mam spoooory biust więc to się tak w oczy nie rzucało .Nogi zdecydowanie za chude i muszę podarować sobie ekstra-obcisłe jeansy bo wygląda to ohydnie.A spódnice tylko do kolan albo dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadagada
no ja mam podobny problem 160cm i 44kg, na początku roku miałam 41 więc i tak już jest lepiej.... tez miałam robione wszystkie badania a jak robiłam usg to baba mnie wyśmiała, że szukam w sobie chorób, że bycie chudym to nie choroba.. no ale ja 2 lata temu ważyłam 46kg, niby to nie wiele więcej ale już się lepiej wygląda. a... ja zaczęłam jeść dużo makaronu:) czasem mi się zdarzy, że gotuje sobie makaron na śniadanie, na obiad i kolacje:) (i to chyba te 2 kg;P) byłam w te wakacje w usa (kraj fast foodów) przez 2 miesiące się żywiłam burgerami itp i to na mnie nie działało...:) a i jeszcze zauważyłam jedno... jak chciałam przytyć i jadłam dużo dużo więcej to jeszcze schudłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×