Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jacek123

kto tęskni za latem

Polecane posty

Gość na ten przykład ja
z tym,że jeszcze tesknię za grudniem i świąteczną atmosferą, potem za feriami zimowymi, potem przemęczę się jeszcze do końca lutego.. i już moja ulubiona wiosna, a lato niczym wisienka na torcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojoij
nienawidze lata, kocham jesien zime i wczesna wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj uświadomiłem sobie, że tęsknię za latem. Wróciłem godzinę temu do domu i było ciemno, a latem byłoby widno. No i było cieplej, zdecydowanie cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszekkkk
ja nienawidze zimy u mnie to normalnie fobia najchetniej wyprowadzilabymn sie do jakiegoś cieplego kraju i juz nigdy nie wrocila do zimnej Polski zima jest brzydka nudna i masakryczna mam depresje w zime nie chce mi sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, no co z Wami? Nikt nie tęskni za latem. Przecież to czas rozgrzanego powietrza, ziemi, ciała. Wtedy życie smakuje intensywniej. I można więcej czasu spędzać na dworzu i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie opalac :( I dzień krótszy a po za tym słońca mało i te ubiory grube i szaliki:) a wtedy klapeczki i śmigamy:) klapek mi szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu-sia
ja tesknie za majem. za latem tez ale nie takim upalnym jak bylo w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze sobie dopisze mam takie japonki złote wysokie i juz leża w szafce ,za nimi też tęsknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej wiosnę wolę
nie moge sie opalać jesień jak nie pada tez lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam to gdzieś....
Jest mi obojętne... LAto, jesien, wiosna, zima... w dupie to mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponad 30
jest we mnie ,nie jak trzepot skrzydel.... jest jak jak ublocone buty i milosc nad kamienym brzegiem jeziora kiedy drzacymi rekami zdejmowalam majtki jestjak jezyk co lize moja szyje i jak moja pragnienia ktore teraz wieszam na ramieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę lat temu były modne gołe pępki i żałuję że już ta moda minęła. Podobnie jak na stringi. Dlaczego? Why? Warum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×