Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angeline16

Złamane serce.....:(

Polecane posty

Gość Angeline16

niedawno zostawil mnie chlopak , ktory byl dla mnie najwazniejsza osoba na swiecie..:( jestem w totalnym dołku:(:( nie potrafie bez niego zyc:( z jednej strony chce o nim zapomniec, ale z drugiej nie chce zapominac naszych wszystkich chwil spedzonych razem,pocałunków, spojrzen..:( nie moge normalnie funkcjonowac: spac, jesc, uczyc sie...wpadlam w totalny dół, zupełnie jak Bella ze Zmierzchu :( nie chce mi sie żyć, i tylko dzieki paru osobom nic sobie jeszcze nie zrobilam...cały czas ryczę, prawie wogole nie wychodze z domu i mysle o nim. Nawet jakbym chciala przestac o nim myslec, to nie moge. To jest silniejsze ode mnie. ja juz tak dłużej nie wytrzymam:( prosze pomozcie...to cholernie boli:( KC.P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlowa6
Najlepszym lekarstwem na starą miłość jest nowa miłość. Coś o tym wiem. Możesz w to nie wierzyć, ale za 3 na pewno już będziesz szczęśliwa! Przetrawi ci się ten P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavio Briatore 34
nadstaw mi odbytu a zapomnisz o przeszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssss
Jestes mloda jeszcze przyjdzie czas,ze spojrzysz na ta sytuacje z dystansem. Jeszcze pewnie nie jeden zlamie ci serce i ty nie jedna serce zlamiesz. Teraz musisz uzbroic sie w cierpliowsc. Czase leczy rany. Jak potrzebujesz plakac to placz. Ja tam nie wierze,ze znalezienie sobie nowego hobby czy zajmwanie sie czyms innym pomoze. Samo w koncu przejdzie. Nie chce tez cie dolowac bo na pewno zyjesz teraz nadzieja,ze to jeszcze nie jest stracone,ze moze on jeszcze wroci. Niestety facet czy stary czy mlody kiedy mowi,ze to koniec to w 90% przypadkow naprawde koniec. Jak facet mowi nie to znaczy nie. My kobiety mamy inaczej. Facet moze byc brzydki, gruby i lysy,a my i tak potrafilmy sie w nim zakochac,a faceci? jak jest okazja wymienic na lepszy model czy zabawic sie troche to ich cala milosc moze uleciec z dnia na dzien. wiem co mowie bo wlasnie przez to przechodze. walczylam o niego,ale on mnie odracil i chociaz bardzo teraz cierpie to wiem,ze to juz koniec bo nasze zycie to w przeciwienstwie do bohaterow filmu nie jest bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli jak cholera :( wiem coś o tym... Staraj się zająć pracą czy nauką, rozmawiaj dużo jak możesz i jest ktoś kto Cie wysłucha. Znajdź jakiś punkt zaczepienia, możesz nawet odpłynąć na jakiś czas aby zapomnieć trochę o bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×