Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysł na biznes

legalna produkcja nalewek

Polecane posty

Gość pomysł na biznes

jak w temacie, chciała bym zacząć produkować nalewki, ale takie prawdziwe, nie bardzo wiem od czego zaczą, gdzie sie udać, ile pieniędzy będę porzebowała, może ktoś produkuje nalewki i mógł by sie ze mną podzielić swoimi doświadczeniami odnośnie rozpoczęcia działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurniakowa
zacznij już te nalewki robić bo dobra nalewka musi się robić mninimum 6 mcy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na biznes
dobra nalewka to musi leżeć 6 miesięcy ze spirytusem, a potem jeszcze 6 miesięcy z miodem, to wiem, tylko chodzi mi o legalne robienie i później sprzedawanie tych nalewek. na razie robie je dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na biznes
może ktos się wypowiedzieć na ten temat?/ chciała bym produkowac nalewki, mam swoje owoce, miód też moge mieć od znajomego, tylko nie wiem jak to ugryżć i z której strony. jakie pozwolenia? jakie wymagania co do pomieszczenia i jaki sprzęt jest potrzebny. dla mnie na wyrób domowy to wystarczają duże szklane słoiki i chłodna piwnica, ale zapewne jesli to miało by iść na sprzedaż potrzeba czegoś więcej i na pewno sa jakies wymogi z sanepidu. bardzo proszę o pomoc, czytałam troche o tym ale jednak to mało, może ktos mi cos doradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytaj fachowca z branży
Zapytaj Janusza P. z PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×