Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka_20

w ciazy z bratem

Polecane posty

Gość jolka_20

Witam. Nie wiem nawet jak zacząć, cała się trzesę. Właśnie zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie kreski, jestem w ciąży z bratem!!! Dokładniej sytuacja wygląda następująco. Moj brat ma 22 lata i jest przystojnym, fajnym facetem, laski go adorują, ale on sam nie ma jeszcze stałej partnerki. Seks uprawia już od kilku lat. Ja mam lat 20. Do tej pory byłam jeszze dziewicą. Wkurzało mnie to, że zawsze gdy rozmawiałam z przyjaciółkami, a one się ze mnie śmiały i ciągle mówily "Marlena kiedy Ty to w końcu zrobisz". Miałam dość wyśmiewania i poniżania, że ciągle jestem gorsza i nie wiem jak to jest. One zawsze rozmawiały o seksie, orgaźmie, a ja nie mialam o tym zielonego pojęcia. Z moim bratem zawsze byliśmy zżyci. Rozmawialiśmy na różne temat, na temat seksu również. Opowiedziałam mu to co się dzieje i on wprost zaproponował mi seks. Powiedział, ze wszystkiego mnie nauczy i wszystko pokaze, a ja będe w tym najlepsza. Nie wiem co się wtedy ze mną stało, ale zgodziłam się. Nawet nie zdąrzyliśmy się zabezpieczyć . Teraz jestem w ciązy. Nie wiem jak powiedzieć bratu i rodzicom. Pochodzimy z bardzo dobrze ułozonej rodziny. Matka jest lekarzem a ojciec dobrym adwokatem. Ludzie nas zjedzą. Rodzice wyrzucą mnie z domu. Nie wiem co robić, co myśleć. Pomóżcie. Proszę obejdźcie się od złych komentarzy i krytyki, bo wiem że zrobiłam wielką GŁUPOTE. Oczekuje porady, nie krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jeśli prowo to żenada 2. jeśli prawda zjebałaś sprawę 3. jeśli serio to wszystko dziecko będzie miało wadę genetyczną. 4. ta historia jest głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbfcdxdfghlkjhgfdsxcvb
ten temat juz był pare miesiecy temu a ty dopiero w ciazy jestes? juz rodzic powionnas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trallla
boze co za głupie dziewcze zastanów sie zanim napiszesz co kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość następnemu idiocie , idiotce
się nudzi , chłopie lub kobito powieś się i nie nudź tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to prawda
to kombinujcie kasę i usuń, to jedyne wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvx b
matka lekarzem, ojciec adwokatem... taaa a dziadkowie do lordowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×