Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tez cos napisze tu

firma fm group

Polecane posty

Gość tez cos napisze tu

pytanie ile zarabiacie czy to sie oplaca prosze o opinie doswiadczenia. licze na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja pracuje w FM group sprzedaje kosmetyki, chemie gospodarcza a teraz także telefonie komórkową. Po pól roku wychodze ajkieś 800 zł na m-c i mam kilka osób pode mną. Zainwestowałam 135 w próbnik z zapachami perfum i katalogami ale sa tez próbniki za 30 zł ( jest tam 20 najpopularniejszych zapachów).Próbnik jest konieczny bo jest w nim numer rejestracycyjny członka grupy fm. Zarabia sie szybciej niz a AVon czy oriflame. Chętnych do przystapienia zapraszam. odpwoeim na wszytskie pytania.Dodatkowo zarabia sie punkty, które są potem zamieniane na pieniądze.Więc nawet jak kupujesz dla siebie to też zarabiasz. smerfaskr@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upik prosze bo to ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jestem w Fm Group. Jestem zadowolona, bo zarabiam, a muszę powiedzieć, że chodzę do dwóch szkół jednocześnie(LO i PSM) więc nie mam zbyt wiele czasu. Odpowiem na wszystkie pytania dotyczące Fm "madchen_ak@o2.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame11
Witam serdecznie Ja polecam 2 firmy Oriflame iwww.aroma24h.aromagroup.pl W pierwszej firmie sprzedajesz tak jak w wiekoszsci firm bezpośrednich przez katalog i budowanie swojej grupy, natomiast druga firma to połączenie sprzedaży bezpośredniej z własnym sklepem parterskim!! Prowadzisz własny sklep z własną subdomeną .Firma za ciebie pakuje i wysyła ! więcej informacjo na e-mail oriflame.cosmetics.bs@gmail. com lubwww.aroma24h.aromagroup.pl Dlaczego oriflame? Postęp Ori-Derm:gwarancja wysokiej jakości Najwyższa jakość składników Etyczna odpowiedzialność Naturalne piękno w zgodzie z naturą Zarabiaj pieniądze dzisiaj spełniaj marzenia jutro W Oriflame dbamy środowisko Nasza wyjątkowość Gdzie nauka spotyka piękno W oriflame masz: kredyt 14 dni na spłacenie bez opłat zamówienia składasz przez internet,faks ,telefon 23% marzy plus dodatkowe rabaty nagrody po 1 zł ,programy lojalnościowe zamawiasz kiedy chcesz pomoc sponsora gwarancje satysfakcji klienta(możliwość zwrotu produktu) dla nowych konsultantów program witamy Obecnie jeszcze zaczęłam współpracę z nową firmą polską która zajmuje sie sprzedażą narazie kosmetyków kolorowych ale niebawem rozszerzy swoją działaność o wody toaletowe i kosmetyke białą Jeśli ktoś zainteresowany to proszę pisać na gg7593763 e-mail oriflame.cosmetics.bs@gmail. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Fm Group zarabia się bardzo różnie. Na perfumach średnio 10 złotych od flakonu. Na chemii gospodarczej mniej, ale kto nie używa w domu płynu do mycia naczyń, płynu do mycia okien itp itd? W dodatku chyba każdy z nas się myje, posiada telefon komórkowy? Ja tak więc jeśli produkty z Fm mam dla siebie taniej, z dostawą do domu i w dobrej jakości to czemu nie? W dodatku na nich zarabiam. Dostaję częściowy zwrot(w pkt) z moich zakupów, do tego zarabiam na odsprzedaży tych produktów, a jeśli postaram się i rozwinę choć trochę moją strukturę to wtedy mam też dochód pasywny. Wydaje mi się, że produkty Fm są naprawdę potrzebne więc po co mam jeździć po mieście i je kupować? Za abonament w fm płacę z moich zarobków(stawki są niższe, bo np. 29gr. za minutę do wszystkich nawet w Play, a w sieci Fm mamy minutę po 1groszu więc z moimi znajomymi gadam za grosze godzinami), kupuję taniej moją ulubioną wodę toaletową, do tego szampon do włosów, odtłuszczacz, granulki do rur... Są to produkty, z których zawsze korzystamy, częściej lub rzadziej, ale zawsze. Wiecej jak ktoś chce się dowiedzieć o Fm to niech do mnie napisze "madchen_ak@o2.pl" albo napisze na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×