Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rusiaa

Czym się różnią rosjanki od polek?

Polecane posty

Gość a jak z tym
kontraktem, ogólnie jak wygląda ich tradycja, obchodzą Boże narodzenie czy w ogóle jakieś święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :............................:
Ktos kto tu proponuje wejsc na ruska strone niech wezmie pod uwage to ze tam sa ruskie wypicowane.maja na sobie specjalne makijaze i ubrania.Zdjecia z photoshop itd.Nie fantazjujcie ludzie.ja je widzialem na zywo.Mowie co widzialem z moich podrozy.Syf i kila.Chlanie wody od dzieci 8 letnich do 90 letnich babc.Kazda ruska-ta"taka piekna"ma przy sobie cwiarteczke ktora pociaga na boku po kryjomu.Ach-brak slow.Ten narod jest tak zdemoralizowany ze szok.Wiekszosc z was nie ma pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :............................:
Oooo !!! Dobry link ktos dal do ruskiej wersji "facebook'a"-czyli naszej klasy.tak wlasnie to wyglada.Wlasnie taki syf tam widzialem.I gdzie ty-ZACHWYCONA-bedaca w szoku jestes teraz?Popatrz sobie na ten link.tak wyglada prawdziwa ruska rzeczywistosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak z tym
jak jest z ich kulturą???obchodzą święta tak jak u nas w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak z tym
nie wiem właśnie czy obchodzą tak jak u nas , wigilia i te sprawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małżenstwo z rosjanką to kontrakt!!!??? no niestett tak. bo kobietki zyjace w skrajnym syfie i beidzie sa zdeserowane 10 razy bardziej niz przecietna polka by wyrwac sie z nedzy i wyjechac za zachod, jest taka strona russian-european, w wiekszosci sa tam rosjanki ale znajdziesz tez polki, litwinkli itd. tresc wiadomosci w 80 pr kobiet piszacych do mojego chlopaka brzmiala jak oferta matrymonialna a raczej blaganie o rychly slub powaznie, tak wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski sa piekne ?
przepraszam ale tyle co ja widzialam na WLASNE OCZY Rosjanek to moze jedna sie znalazla atrakcyjna wszystkie jakos takie czyste geby ruskie maja :O chleja , ktos pisze ze nie daja dupy jak polki :D hahaha chyba Rusek nie znacie :D te to sa dupodajki :D wogole dla mnie jest to totalny no-go nie znam zadnego innego kraju i ludzi tak piert... jak ruscy albo jacys alfonsi , handlarze , czysta banda i pijusy w dodatku kobiety nie lepsze 🖐️ w dupie byliscie gowno widzieliscie oooot cala prawda sposiba:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski sa piekne ?
a jak z tym nie wiem właśnie czy obchodzą tak jak u nas , wigilia i te sprawy?? nie maja wigili , nie wiem jak u katolikow ale u prawoslawian i kazachow swietuja w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak z ich
charakterami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski sa piekne ?
a nigdy nie zapomne jak raz widzialam o 12 w poludnie Rusejke ubrana wchodzaca do autobusu w niemczech wygladala jak z pod latarni badz z burdelu wyszla ::D:D one maja styl hahaha chyba najbardziej zalosny bazarkowy OCZYWISCIE MILIARDERKI MILIONERKI RUSKIE JUZ WYGLADAJA ELEGANCKO i sa ladne :) bo zrobione 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie cooo
mój były facet zostawił mnie dla rosjanki, kumple mnie mu zazdrościli a jednak wybrał ją, cały czas trudno mi się z tym pogodzić, chyba jednak sa lepsze. Są razem kilka miesięcy, twierdzi ze jest urocza itak bardzo okazuje mu miłość. Chyba jednak potrafią kochać///chyba ze po czasie się to zmieni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas w Warszawie pełnoo
rozyjskich dziewczyn, no i są eleganckie , ładne w dodatku przyjeżdźają tu się uczyć, wybierają najdroższe uczelnie..skąd ruskie tyle kasy mają???uczą się tu, nie pracują, mają mieszkania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski sa piekne ?
Swieta u Rusek wstaje rano wodka obiad wodka i tak az zdechna bahahahaha :D:D gowno prawda ze odszedl bo ona jest urocza , tylko polskie te nasze pieknosci plec meska uznaja Ruski na topie wiec miec ruskie to takie in :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski sa piekne ?
nie jest tak ze wszystkie Ruscy sa biedni :D sa rowniez dobrze i b dobrze sytuowani moj znajomy byl z dziewczyna 5 lat , ale coz poznal cycata Swetlane wiec ona tez byla urocza , bo on mial samochod i motor dobrej klasy chloptas glupi jak but Swetlana urodzila mu dziecko po czym okazalo sie ze dziecko to jej kochanka Ruskiego :D miala dwoch :D:D to sa ruskie tylko kasa kasa kasa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to te bogatee
po co chcą polaków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koneser kwasnych jablek
rosjanki wyzej sraja niz dupe maja..zaloza jakis szmaty sto lat za murzynami i mysla ze sa panie haha.A do tego zlote zeby w gebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ruskie
są wierne czy raczej nie ma takich, bo niby kochają na zabój szczególnie polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski sa piekne ?
taaaa bogate chca polakow ::D:D hahah dobre mi to bogate to siedza w moskie z swoimi mezami a takie zwykle wsioki wyjezdzaja masowo z rodzina ok12 ludzi na zachod :D i nic nie robia , no przepraszam przekrety itp. i pracujace za 4 euro :D:D fujjjjjj flejtuchy tyle ich widzialam i zdania mojego nie zmienie nie pisze tu o dobrze sytuowanych bogatych Rosjaninach tylko takiej Swetlany czy Nataszy z pipidowy :D amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamm
bo niby bardzo wierne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego?
i co a w polskiej nk, nie ma przyjebańców? proponuje poogladać zdjecia ludzi:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytamm
niby bardzo kochają, są lepsze w łóżku, bardziej pracowite zadbane itd prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski sa piekne ?
czy sa wierne napewno znajda sie uczuciwe kobiety i dobre ale zdania nie zmienie racje jak ktos juz napisal wyzej sraja niz dupe maja i nie maja one ani stylu ani klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski sa piekne ?
pytamm niby bardzo kochają----------- nie wiem jestem kobieta :D są lepsze w łóżku,------------------------- patrz wyzej bardziej pracowite---- tak , panie po 40stce , nie mozna powiedziec pracowite zadbane--------------- nie !!!!! nie !!!!! itd prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z tego?
sranie w banie:D zazdrosne kaszaloty::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski sa piekne ?
buahaha zebym ja byla zazdrosna o Ruske :D:D ale co mi tam mi to kolo nosa lata :D wezscie sobie z pipidowy Swetane :D milego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrosneeee
hahahahahah raczej nie mamy czego zazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×