Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rusiaa

Czym się różnią rosjanki od polek?

Polecane posty

Gość a co takiego je
odróżnia od polek, że są lepsze w tych sprawach, chodzi o doświadczenie że szybciej się oddają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam bardzo kulturalne, czyste i porzadne rosjanki- po stddiach itd...ludzie rzeciez u nas tez jest wies, patologia, mariolki itd...dlaczego tak uogolniacie i wrzucacie do jednego wora. widzieliscie jakas czescx tylko, najgorsze dno i wyrabiacie na tej podstawie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz o nich
coś więcej , o tych kulturalnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te bogate są łatwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :............................:
dlatego ze ogolnie u ruskich jest syf.To jest zdegenerowane spoleczenstwo.Rozumiesz?Widzialas jak tam jest u nich?Bylas tam?Wyobrazasz sobie jak to jest jak wszyscy chleja wodke?Od dzieci kilkuletnich do starych babc?Wyobrazasz sobie jak to jest w kraju gdzie tocza sie regularne wojny osiedlowe miedzy...dziewczynami.Nacpanymi i nachlanymi.Nie pisz o wyjatkach lub zaznacz ze to sa wyjatki.Te ruskie ktore ty znasz a i tak nie wiesz jakie one sa naprawde.Ja znam milion historii o nich ktore widzialem na wlasne oczy.MILION.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te które
przyjechały do Polski by się uczyć, jakie są co to nie one że stać je czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam przypadki
jak młodziutkie ruseczki które przebywają w Polsce romansują z żonatymi facetami, a oni na nie lecą więc widać muszą być lepsze od polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parafialne gęsi
są ładniejsze i mądrzejsze ,niż te nasze parafialne gęsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afacet1981
Jak ja czytam to forum to zastanawiam się, kto to piszę mężczyźni, czy zazdrosne kobiety. Takie nieraz epitety idą. Ale do rzeczy. Jeżeli ktoś mówi, że Rosjanki są brzydkie, panuje tam brud to chyba nie wie o czym pisze. Oczywiście może na jakimś ........ to rzeczywiście tak jeszcze może być. Ale drugi raz jestem w Sankt Petersburgu i powiem wam, że jest to bardzo bogate miasto. To my Polacy w porównaniu do tego miasta jesteśmy biedakami. Ceny drogie, miasto bardzo ładne, a przede wszystkim wiele pięknych kobiet. Oczywiście są różne kobiety od rys europejskich po bardziej wschodnie. Rosjanie są bardzo uprzejmi i mili. Oczywiście na pewno są wyjątki, ale wyjątki potwierdzają regułę. Rosjanki są bardzo zadbane. Oczywiście znajdziecie też i grube Panie, nie zadbane - nie przeczę temu. Miasto ogólnie jest bardzo ładne. Oczywiście wiele jest do zrobienia w nim, bo są takie jego elementy, że żal patrzeć (autobusy, niepotrzebne linie zasilania dla trolejbusów, które szpecą krajobraz, niektóre miejsca publiczne są żałosne). Ale nie zmienia to faktu, że jest to bogate miasto. I nie wiem, czy Rosjanka, która jest z Sankt Petersburga i przyzwoicie zarabia chciałaby zainteresować się Polakiem. Owszem są i biedne pewnie, które byłyby chętne. Tak więc proszę nie wypisywać bzdur - proponuję pojechać do Rosji do Sankt Petersburga i zobaczyć na własne oczy. Od razu mówię - ceny są jak u nas razy 2 albo 2,5. To co widać u nas na bazarach nie odzwierciedla całości Rosji i Rosjanek. A czy Rosjanki się będą podobać to rzecz gustu, mnie się bardzo wiele z nich podoba, są urody słowiańskiej (poza oczywiście o rysach wschodnich i południowych), troszeczkę dla nas egzotycznej, co mnie akurat zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx1995
roznica jest ogromna....mogę o tym powiedziec gdyz od lat jestem"związana"z Rosją,rosjanki zaczynają od przeglądu twojego portwela,jesli jest zasobny,i nie bedziesz zalowal na nią kasy jest ok.jesli sie okaze ze twoj portwel jest skromny,na drugi dzien juz jej nie zobaczysz.taka jest prawda,zakochae w sobie lubią sie ubierac pachniec,makijaz musi byc zawsze!to ich atut by znalezc męzczyzne ktory nie poskąpi na nich pieniedzy,pewnie to nieladnie brzmi,ale to pierwsza ocena ktorą byscie spostrzegli bardzo szybko.mysle ze polki sa otwarte i miłe,rosjanki tego nie mają...twarde ,powazne i dązące do celu.dom na drugim miejscu,nie marzcie ze dobrze zjecie lub zona rosjanka będzie wam serwowac obiadki-to wy będziecie ja wozic do kaffe,restauracji itp.nie chce zbyt duzo pisac gdyz byly by to same minusy,sama zaczynam zastanawiac sie jakie dac im plusy?nie wiem,piszę uczciwie -chyba ich nie ma.wiec polki polki nasze sa najwspanialsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek007
To może ja coś powiem. Jestem w Tomsku od dopiero 2 tygodni. Bedę mieszkać jeszcze pół roku. Na razie powiem tak. Sympatyczne, łatwo nawiązuje się kontakty. Dużo lesbijek. Powiedziałbym, że bardziej wyuzdane. Takich rzeczy jak w ruskich klubach przez 2 tyg nie wdziałem we Wrocławiu przez 5 lat. (3 laski udające przy barze, że kopulują i cały czas patrzące na mnie i mojego kolegę.....tak zburaczyłem jak 3 latek :P ) Dużo dziewczyn jest rozwiedzionych z dziećmi już około 21-22 roku życia. Więc hmmm... łatwo się zakochują chyba można po tym stwierdzić. Od kolegów którzy żyją tutaj kilka lat, że łatwo trafić na takie, które ciągną po kieszeni. Kup mi to i tamto, itd. Ja akurat spotkałem taką, co płaciła za mnie, bo ma zakład fryzjerski i kasy jej nie braknie. Lubią tańczyć i się dobrze bawić. Zabawne i na prawdę otwarte. W klubie można spokojne zagadać do najpiękniejszych zwykłym cześć, jestem XYZ. Zatańczymy? I żadna jeszcze mi nie odmówiła. Może to kwestia tego, że na parkiecie we wczesnych fazach nocy jest średnio 10 lasek na kolesia, bo reszta typów po prostu chleje. W każdym razie w Polsce można się spotkać z brakiem życzliwości. Dam znać za kilka miesięcy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czy ktos jeszcze cos może napisać na temat Rosjanek? Czy sa inteligentne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosjanki to puszczalskie tanie kretynki, Rosja to bieda i patologia, polska to przy tym taj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruski charakter - łatwe, płytkie, wredne, zawistne, zazdrosne, tylko wygląd jest dla nich istotny, ale z tym u nich też kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze poczytać coś "miłego" na swój temat. a jako rosjanka w połowie to jakie cechy mam niby polskie a jakie rosyjskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan makaroni
mieszkam w niemczech a tam ruskich jest pelno , nawet niemcy mowia ze nasze polki to mile i dobre kobiety a ruskie to podle naciagary ....przecietna rosjanka traci dziwiictwo jak ma 14 lat juz ni e wspominajac ze chleja na umor ...ze stylem tez kiepsko wieczoorowy makijaz ala prostytutka w srodku dnia ...co kto lubi ...nie wspominajac ze statystyczna svietlana czy inna natasha ma za soba 7 aborcji bo wskaznik aborcji jest w rosji i na ukrainie najwyzszy na swiecie ...wiec takie z nich "kochajace matki "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jeszcze się wypowie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im dalej na wschód tym większa dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- są łądniejsze, bo bardziej dbają o siebie, malują się, lubią się stroić, więc są bardzo kobiece - są bardzo dobrymi gospodyniami domowymi, urodzone strażniczki domowego ogniska - nie ścigają się za karierą, są bardzo rodzinne - są uległe wobec mężczyzn, są dobrymi żonami, - są też troszkę zadziorne, ale to urocze taka słowiańska natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki to najpiękniejsze kobiety świata i mają kobiece figury i zgrabne małe nosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ładniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasi
nie wiem moge sie mylic ale znam kilka rosjanek mieszkajacych w polsce i wiem ze to bardzo miłe i zadbane kobitki sam koresponduje od dłuzszego czasu z pewna rosjanką jest bardzo sliczna i zyczliwa nie tak jak te nasze polskie damy ktore chcialy by ksiecia z bajki mialem kilka takich dziewczyn w polsce ktore tylko patrzyly na potfel i auto zwykle blachary piepsza sie gdzie popadnie zwykle szmaty a pozniej pisza o rosjankach takie rzeczy ze sie czytac nie chce ja nie mam nic przeciwko chetnie ozenił bym sie z rosjanka zeby te nasze polskie kwoki zazdroscily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomasi bracie z tą Rosjanką ,co piszesz to jak ma na imię ?Też poznałem bardzo ładną i miłą Rosjankę i opis się zgadza z Twoim . Pisze ,że jest z Ufy i ma na imię Vera .Pisze też ,że mieszka od kilku lat sama.Jest bardzo śliczna i ma ciemne włosy .Do tego jest urocza i bardzo skromna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego niby zazdrościć ? Ukrainki może są skromne ale na pewno nie rosjanki , większych snobek niz rosjanki w niemczech nie poznałam nigdy , nawet niemcy sie smieja z ruskich i maja o nich zle zdanie , baaa nawet jeden Rosjanin powiedział że polki tym co przeżył ze swoim rosyjskim szmatlawcem chce sobie znalesc Polke czeszke albo ukrainke , i ten Rosjanin mowil ze rosjanki bardzo zdradzają i mało która jest wierna , 45 % rosjanek zdradza a 80 % ma za sobą aborcję , nie mówiąc już o szkołach uwodzenia bogaczy w Rosji , kiedyś czytałam wypowiedzi na niemieckim forum i niemcy mówili że polki sa słodkie i kochane a rosjanki zimne i często noszą nos do góry , i to nie jest wymysł bo kilka innych wypowiedzi było dokładnie w tym samym tonie w sesie ze polka jest miła i czuła dla faceta a rosjanki sa mile tylko jak zapewnisz im to czego one chcą , nie bez powodu żony starych niemieckich dziadow to młode rozwydrzone rosjanki , i rosjanki sa pozbawione rodzinnych wartości bo dużo z nich jest bezdzietna z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze rosjanki sa skromne to jakiś chory mit , wracając do tego Rosjanina z którym gadałem mówił że rosjanki to rozwydrzone kurtyzany bez honoru , powiedział że dużo kobiet w Rosji sypia z własnymi synami , nie mówiąc już o pladze rozwodów w Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki sa dużo bardziej rozwiazle seksualnie , kiedyś czytałem jak jakiś gość pisał ze polka jak się uczepi faceta to się go trzyma a rosjanki mają nawet po kilku w jednym czasie i próbują który lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki sa ładne ale nie ma bardzieh rzadnych luksusu kobiet od nich kazda marzy do dobrej partii , od siebie dają dobry seks i piękny wygląd na tym się kończy wiele z nich naweg nie chce mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narodowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta polki najwspalniejsze
Śmiałem się od ucha do ucha jak czytałem te komentarze. Albowiem połowa z nich to wypowiedzi półek, a puentą tych wypowiedzi najczęściej jest "półki są najwspanialsze". W sumie to chciałbym żeby tak bylo. Od paru miesięcy jestem związany z Rosjanka. Pochodziła z przeciętnej rodziny, przyjechała do położy po wykształcenie. Aktualnie mieszkamy razem, super gotuje, piękna brunetka, inteligentna, i jedyne o co mnie przed związkiem pytała to czy mam prace (wcale się jej nie dziwię). I życie sobie w zazdrości brzydule Polskie (przynajmniej w wiekszosci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×