Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość butiqe

Jakie kozaki - szare czy czarne?

Polecane posty

Gość butiqe

jakie byście polecaly? Kurteczke mam czarną do kolan i szare dodatki (szalik itp.). Zastanawiam się postawić na klasycznie czarne czy dla odmiany w tym roku szare. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk
a masz juz jedne czarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama powinnaś o takich rzeczach decydować. Kwestia ubioru, fryzury itd, to zawsze powinna być decyzja indywidualna a nie decyzja podjęta sugerowaniem się opinia osób postronnych. Wybierz ten kolor który lubisz, który Ci się bardziej podoba, w którym byś sie lepiej czuła. Ja bym wybrała szare. No ale co z tego?? Ja to jestem ja a Ty to jesteś Ty. Dwie róże osoby, dwa rózne gusta/ upodobania itd. Zdaj się na siebie, a mysle że będzie to wówczas decyzja właściwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butiqe
Vania, rozumiem doskonale Twoje przesłanie, aczkolwiek nie zasięgam opinii w sprawach kluczowych, nie pytam czy mam wychodzić za mąż czy też nie, budować dom czy kupić mieszkanie, lecz jestem ciekawa zdania innych w kwestii ubioru, więc myślę, że dywagacje o mojej niesamodzielności co do wyborów raczej nie są potrzebne. Pytam z ciekawości, bo wiem, że są osoby, które lepiej niż ja znają się na modzie i na tym, jak dopierać poszczególne rzeczy, aby ładnie się komponowały. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubieostrąS
ja właśnie w tym roku po raz pierwszy szare kupiłam i jestem zadowolona-również mam szare dodatki-szal,czapka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgygyjgy
Ja bym kupiła czarne, ale to dlatego, że też mam czarną kurtkę, natomiast kolorów torebek i szalików miliony i chciałabym, żeby te buty pasowały do wszystkich dodatków. Natomiast jeżeli kupiłaś wszystkie dodatki w kolorze szarym i raczej nie planujesz ich zmieniać, to bierz szare! Będzie to się ładnie komponować i nie będzie smutno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliorrta
a jq lubię takie granatowo-niebieskie. Do szarych i czarnych rzeczy też, a do tego np. niebieskie rękawiczki. Albo czerwone traperki, kupiłam sobie takie w Bata, cudne są:-) i pasuje do nich i czarny, i szary, i granatowy, i biały...to są zresztą moje najulubieńsze kolory w ubiorze, choć szary najmniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdikaffka
a moze granatowe?? zeby sie troche ozywic?? albo czerwone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona znudzona
z tego wzgledu ze zawsze mialam czarne , w tym roku kupilam super kozaczki w kolorze szarym-popiel, mam taki ciemnoszary plaszczyk nowy, i dwa inne zeszloroczne ciemny i jasny i tez super pasuja polecam szare bo sa fajne i nie nudne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie mam szare(popiel) kozaki i zastanawiam się nad szarą(popiel) kurtką przed kolana i do tego ciemne dodatki, np czarne, granat lub grafit.Pasuje takie zestawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie kozaczków zimowych. Czy spotkałyście w jakimś sklepie internetowym kozaki w kolorze fioletowym? Szukam takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie. Które są praktyczniejsze? I gdzie w tym roku kupowalyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulkalka
Kupuj takie jakie Ci się podobają i takie, które będą Ci lepiej pasowały do ubran. Zarówno szare jak i czarne bardzo dobrze sprawdzą się podczas zimy i będą pasowały do wi ększości ciuchów ( no może poza brązem) Jeśli miałabym polecić jakiś sklep to będzize to Answear: https://answear.com/p/kozaki-2714-k.html Mają tam bardzo duzy wybór kozaczków. I kilka promocji również się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×