Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminum***

Czy zauważyliście, że...

Polecane posty

Gość Yasminum***

brzydale mają największe wymagania co do wyglądu kobiet? Miałam kilku takich kolegów, byli niezbyt urodziwi, ich ubiór pozostawiał wiele do życzenia, a od dziewczyn wymagali Bóg wie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka z porcelany..
zgadzam sie z toba, i na widok urodziwej dziewczyny potrafia sie spuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminum***
Tak! A z mniej urodziwych dziewczyn sobie kpili, tak jakby chcieli pokazać, że im do pięt nie dorastają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka z porcelany..
dla mnie taki chloptas nie zasluguje na to by nazywac go mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminum***
Sama poznałam jakiś czas temu takiego chłopaka, który nie był zbyt piękny, ale tak się złożyło, że akurat mi się spodobał. Niestety, z tego, co zauważyłam, to raczej nie było szans się o niego starać, bo miał zbyt wyidealizowane kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Aniela Wróżka E-mailowa
od dzisiaj mam zamknięte. Wywróżyłam mojemu partnerowi, że jak kupi mi nową hondę civic, to będzie mógł mnie posunąć w odbyt. Niestety wróżba się spełniła, ale nie przewidziałam, że popękają mi ścianki odbytnicze :/ Teraz mam "przesrane" Więc zamknięte do odwołania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminum***
Nieraz tyle wysiłku wkładałam w to, aby dobrze wyglądać, kiedy się spotkamy, a on jak zwykle przychodził w czymś, co niewiele różniło się od piżamy, a wymagania miał, i to spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminum***
Wróżko, wypad z mojego tematu, sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodowe oczy
To prawda. Sama jestem niespecjalnie piekna, w chwili obecnej mam nadwage. Za to jestem inteligentna, kreatywna, mila i dobra. Staram sie ladnie ubierac. Niestety niezbyt atrakcyjni mezczyzni (ja zwracalam uwage przede wszystkim na intelekt) zawsze skreslali mnie za wyglad. Hipokryzja? Obecnie mam przystojnego partnera, ktory "przymyka oko" na me niedoskonalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Aniela Wróżka E-mailowa
tylko informuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminum***
Masz rację. Nie wiem, czy w ten sposób chcą podreperować dziurę w swojej samoocenie, ale jak widać, wychodzi im to dosyć marnie. Ja też jestem daleka od ideału pod względem wyglądu, więc dlatego staram się być wyrozumiała dla cudzych wad i nadrabiam osobowością. Niestety, są panowie, którzy tego nie doceniają i wolą stawiać warunki, jak ma kto wyglądać. Nic dziwnego, że potem zostają sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek po 50 - ce
Brzydki mężczyzna jest ozdobą pięknej kobiety, a przystojny dla lubiącej wyzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YNTEYLIGENT
Miodowe Oczy - Hipokryzja? Widać, jaki z Ciebie inteligent, skoro nawet nie potrafisz dobrać słów stosownych do opisującego go wydarzenia. Hipokryzja koleżanko tyczy się zachowań, typu ksiądz jeżdżący 2 letnim BMW, z ambony krzyczy że w nie potrzebujemy materialnych rzeczy, aby być szczęśliwym. Raczej maja wysokie mniemanie, tupet, są zadumani w sobie - a ja się zapytam dlaczego nie? Kto powiedział, co jest brzydkie a co ładne? Dlaczego ktoś nie może mieć wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yasminum***
Wymagania to można mieć, ale samemu trzeba od siebie wymagać... Chodzi o to, żeby o siebie dbać - jak dziewczyna dba o siebie, to facet też powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miodowe oczy
Hipokryzja, poniewaz ci panowie oczekiwali, zeby "ktos" ich pokochal bez wzgledu na wyglad. Po czym okazywalo sie, ze sami wartosciuja z uwagi na wyglad = tym kims koniecznie musiala byc bardzo piekna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy4w
A co może facetowi dać kobieta poza swoim wyglądem? Zazwyczaj niewiele więcej, dlatego każdy facet powinien mieć wymagania i to bez względu jak sam wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×