Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tulipan69

zaniedbywanie w łórzku

Polecane posty

Gość polna róża
No coz, seks z uposledzonymi jest nieetyczny, dlatego doskonale rozumiem Twoja zone, ze nie chce sypiac z analfabeta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
hahahaha i dopiero teraz to odkryłeś????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam dziewczyny??? wy sie tu bawicie w sprawdzian z ortografii po godzinach czy tak tylko piszecie bo nie wiecie co odpisac??? a do kolegi to chya nikt ci tu nie pomoze, bo info raczej zdawkowe bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kumam jak można być takim analfabetą, żeby napisać "łórzku" :) Ja skrycie liczę na to, że może chociaż 1% poprawionych przeze mnie błędów zapadnie komuś w pamięć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polna róża
Perwersjo :) Ja dodam jeszcze, ze po przeczeniu (slowie "nie") rzeczownik albo zaimek wystepuja w DOPELNIACZU - i pisze sie "nie interesuje JEJ seks", a nie "nie interesuje ja seks". Pewnie, ze nikt kolesiowi nie pomoze, a ja mu jeszcze powiem: Twojej zony nie interesuje seks z Toba. Na razie tyle w temacie (w domysle: moze ja interesowac seks z kims innym, pisatym i czytatym - albo kutasiatym :P ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchhhhh
Tulipan, jak znam życie to zdecydowana większość facetów którzy tu pisza maja podobny problem, takie życie, szukaj, szukaj a znajdziesz czekaj, czekaj a dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×