Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hnfghngfhbfg

Jaki bank najlepszy?

Polecane posty

Gość hnfghngfhbfg

Witam.. Zamierzam załozyć swoje pierwsze w zyciu konto osobiste.. Takie bym mogła dowolnie, bez zadnego zobowiazania wpłacać i wypłacac z niego pieniądze, bym mogła je również obsługiwać przez internet, prowadzenie i przelewy bezpłatne. I karta do bankomatów - było by miło gdybym równiez za nia nie musiała płacić :P ( albo mozliwosc otrzymania karty z wlasnym zdjęciem :) ) Za wszelkie sugestie i pomoc z gory bardzo dziekuje.. Przejrzałam juz ofete banku społodzielczego, PKO i milenium , niestety one odpadają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon tree
Polecam ING konto Direct, do tego Otwarte Konto Oszczędnościowe, spełnia wszystkie warunki które wymieniłaś. Swoją drogą, jest mnóstwo takich topików :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon tree
Polecam ING konto Direct, do tego Otwarte Konto Oszczędnościowe - spełnia wszystkie warunki, które wymieniłaś. Swoją drogą, jest mnóstwo takich tematów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnfghngfhbfg
A i jeszcze chciała bym by bank ten miał fizyczną placówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon tree
co jest? nie widać mojego posta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon tree
O, już widzę :) Ma fizyczne placówki, przy zakładaniu konta online wybierasz, którą chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnfghngfhbfg
a mam pytanie.. Korzystanie z karty jest bezpłatne o ile dokona sie zakupów w miesiacu za minimum 100zł .. Ale chodzi tylko o pierwszy miesiąc? Czy tutaj jest to na zasadzie, kazdego miesiaca wydasz 100zł przez karte i nie zapłacisz za jej prowadzenie?? Czy tylko raz wydam 100zł a potem juz przykładowo przez rok nie kupuje przez karte i nic nie płace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze trzeba placic co miesiac, jesli sie w danym miesiacu nie zrobi zakupow za ponad 100 zl(ing) ja polecam mbank, warto zapoznac sie z ich oferta dla mnie wygral bo: ma wiecej bankomatow od ing, wbk z ktorymi konkurowal reszta w tych bankach jest b. podobna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaaritkaBD
W ING byłoby fajnie gdyby nie to, że ostatnia sesja wychodząca jest o 10:30!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon tree
co do opłaty za kartę to jest naliczana w każdym mcu, w którym nie dokonasz transakcji bezgotówkowych za 100 zł. W praktyce to bardzo mała kwota, nigdy nie zapłaciłam tej opłaty. A jeśli chodzi o bankomaty to nieprawda, że mbank ma więcej, bo w ING wszystkie bankomaty w Polsce są bezpłatne, a w mbanku tylko własne, Euronet, Cash 4 You i bodajże BZWBK, nie jestem pewna. Mam konta w obu tych bankach więc wiem. Nie wiem jak jest z ostatnią sesją wychodzącą, nie ma to dla mnie znaczenia. Na pewno przychodząca jest o 15.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×