Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miesięczne wydatki

Ile wydajecie na jedzenie miesięcznie na 3-osobową rodzinę?

Polecane posty

Gość gość
co wy kupujecie, że na jedzenie wam wychodzi 1-2 tysiące!? matko jakbym ja miała na 3 osoby wydać 2 tysiące na same jedzenie to bym musiała chyba do 40 z rodzicami mieszkać :o to ile wy niby zarabiacie, skoro na 3 osobową rodzinę idzie 2 tysiące na jedzenie? niektórzy mają 2 tysiące na 2 osoby! i to do zapłacenia czynsz, rachunki i jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez az tyle nie wydaje, z reguły wydawałam ok. 600-700 zł na mc na dwie osoby, i to z podstawowa chemia, ale kupuje w dyskontach b przemyślane zakupy.. w sumie jak nieraz bywam w małych sklepikach, to żeby kupic sniadanie dobre dla jednej osoby można wydac 15 zł... , wiec jak ktoś nie patrzy gdzie kupuje to się nie dziwię ze wyda duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam taki problem że na żywnosć i chemie dla 3 osobowej rodziny wydaje ok 180 zł w tym że pracuje w supermarkecie, mam znizki i najczesciej kupuje rzeczy przecenione i nie wiem jak zaoszczedzić. Wy jak sądzicie na jedzenie i chemie tyle kasy to duzo czy mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo wydajemy ale jemy to na co mamy ochote. Razem mamy 5.5tys. 2tysiace wydajemy na rachunki reszta na jedzenie ciuchy mleko i pampersy dla malego oraz mamy duzego psa. Okolo 2tys wydajemy na samo jedzenie. Ale nie ograniczamy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka77
Ja, mąż i 14-letni syn wydajemy 1800 -2200 zł miesięcznie na jedzenie. Mąż ma dużą rodzinę i nie raz zdarza się w miesiącu wystawny obiad. W wydatki wliczony jest też alkohol oraz chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zywnosc 1400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.03.30 Duzo wydajemy ale jemy to na co mamy ochote. Razem mamy 5.5tys. 2tysiace wydajemy na rachunki reszta na jedzenie ciuchy mleko i pampersy dla malego oraz mamy duzego psa. Okolo 2tys wydajemy na samo jedzenie. Ale nie ograniczamy sie. x a nie lepiej coś dziecku odłożyć niż wszystko przejeść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 1000 zł na jedzenie dla naszej 3 , w tym mleko na receptę miesięcznie 40 zł mc nas ratuje bo na poprzednie wydawałam 400 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w sumie mamy ok 9 tys na miesiac z czego 2 tys idzie na jedzenie, rachunki i potrzeby dziecka, 1000 na auta, 1000 na moje ciuchy, kosmetyczki itp 500 na jakieś przyjemności, 700 zł na niańkę, reszta na budowę domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tego domu nie wybudujecie nawet za piecdziesiat lat. Nedzne prowo wysmazylas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki mąż 4500 ja 2500 dziecko lat 5 na jedzenie samo plus chemia idzie 2500 zł reszta to paliwo oplaty kredyt na mieszkanie 1000 zł reszta na czarną godzinę. Trochę pomagamy tez moim rodzicom zakupy czy kasa co mc zależy. Mieszkamy w Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×