Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusia23232

CZy test ciazowy tydzien przed miesiaczka moze jescze nie wykryc ciazy??

Polecane posty

Gość Agusia23232

hej mam takie ptanko dla doswiadczonych mam czy tatusiow w kwesti testów :) czy test ciazowy nie wykryje ciazy tydzien przed miesiaczka czy raczej wynik traktowac juz jako pewny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaa ma kotaaaa
6 dni nie po zapłodnieniu a po zagnieżdżeniu ludzieeeeee to takie trudne ?? :p do tych 7-8 dni zagnieżdżania dodajesz 6 dni i wtedy wyjdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia23232
w moim takim kalendarzyku wyszło ze test krwi mozna wykonac 26.1o a test moczu dop 29 i ze zagniezdzanie by wypadało na 21 i 22 .10 niewiem czy sie sugerowac tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka robiła test 2 dni po spodziewanej @ i wyszedł negatywny...a okresu nadal nie było!!! teraz ma sliczną córeczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiesz kiedy
doszło do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia23232
sa takie kalendarzyki daty zaplodnien dni plodnych oczywiscie nie biore tego powaznie lecz tylko w przyblizeniu bo kazdy organizm jest inny u jednej kobiety dojdzie 3 dni po stosunku do zaplodnienia a drugie 4 dni jesli warunki sa odpowiednie nie test jescze nigdy nie oklamal ale teraz w tej syt no mogłby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem to tak musi minac co najmniej 10 dni od owulacji zeby test pokazal ciaze jesli ona jest wszystko zalezy od fazy lutealnej mnie wyszedl pozytywny 4 dni przed @ i ciaza byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia23232
dobra napisze tak bzykalam sie w dni plodze mniej wiecej w polowie tych dni doszlo do wyt ....ku :) w mojej anie :P bylo to okolo 14a 16 pazdziernika test byl w sobote 23 czy mogl nie wykryc ciazy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrz
Agusia mi test wykrył ciążę 5 dni przed planowaną @ :-) i nie pisało na nim, że 6 dni po zapłodnieniu wykrywa :-) także chyba każda jest inna :-) Właśnie za niedługo idę do lekarza zobaczyć moją fasolkę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneli1988
witam. ja mam dosc dziwna sprawe.. na bobo test płytkowy wyszedł pozytywnie (na kreska w okienku T byla blada ale byla) a pink test negatywny. w poniedzialek ide do lekarza. czy ktoras z was tak miala? mam nadzieje ze to ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy chyba nie wiecie nic na tema ciąży test można zrobić przed miesiączka i jeżeli wychodzi pozytywny to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam problem czy test po 14dni od stosunku wyjdzie prawdziwy czy mam juz sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziewczyna
ja zrobilam 5 dni przed @ i 3 testy wyszly pozytywne i jestem w ciąż y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 dni po owulacji, 7 dni przed terminem miesiączki i test wyszedł dodatni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustysB
Witam was wszystkich nam prośbę kochałam się z mężem 1 dnia plodnego za 5 dni miałam owulacje dodam że @ ma być za 8 dni a od kilku dni mam bóle podbrzusza częste mdłości gazy jedynie co to nie bolą mnie piersi ale od czasu do czasu czuję takie mrowienie w nich test robiłam 3 dni temu oczywiście negatywny proszę czy może być ciąża czy raczej nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wytrysk byl w pochwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysB
Właśnie ze tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem może być ciaża, ale chyba jesteś tego świadoma skoro się nie zabezpieczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustysB
Właśnie ze chciałabym ale boję się ze tylko mi się wydaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustysB
Witam ponownie powiedzcie mi czy mogę już zrobić test jak zostało 7 dni do @ I 7 dni od owulacji czy test coś wykryje czy jeszcze za wcześnie :) dodam do pozostałych moich postów że te bóle podbrzusza dalej się utrzymują a nigdy przed @ mnie nie bolały tylko zawsze w pierwszym dniu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob test z krwi beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temperatura normalna czego ty szukasz? ZAWSZE po owulacji idzie do góry i spada jakimś być okres. Za szybko yen test. Po co się tak pieklic i na siłę szukać kresek? Poczekaj, nie zbawienia cie tej tydzień. Mówię Ci to ja - osoba która starała się długo o dziecko i w końcu jest w ciąży. Jak jest ciąża to nie przegapisz tego a chyba lepiej mieć pewna kreskę niż cień cienia i dalej się zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustysB
Dziękuję bardzo poczekam,ja jestem już mama 2 dzieci i w obu przypadkach nie miałam objawów żadnych dlatego mnie to teraz dziwi to nie jest normalne te boleści i boję się że to nie ciąża a co innego dlatego wolę mieć pewność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxtysiazx
Witam. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 27.10. Staramy się o dziecko już kilka miesięcy. Od dwóch dni jestem senna i boli mnie podbrzusze. Czy robiąc test nie będzie jeszcze za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPn
Hey ja kocham.się w dni plodne z chłopakiem co 2dni dziś mam.niby dzień owulacji ale go niestety nie ma:( jutro z rana musimy działać☺ tylko mam do Was jedno pytanie zrobić test licząc od jutra za 7dni czy licząc od pierwszego stosunku w dni płodne?!?!:P Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KasiaKp ty to tak na poważnie zadalas to pytanie czy jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPn
Serio ta testach jest napisane ze 6dni po zapłodnienia! A skąd mam wiedzieć ze doszło do zapłodnienia?!!!więc się po prostu pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×