Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusia23232

CZy test ciazowy tydzien przed miesiaczka moze jescze nie wykryc ciazy??

Polecane posty

Gość gość
Cześć! Widzę ze dużo was tu w tym miesiącu nie było ale może ktoś od czyta jednak i odpisze☺chodzi o to ze staram się o dzidzie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniara to możesz siebie nazywać skoro używasz takie słownictwa wobec innych... Nie komentuj skoro masz obrażać inne kobiety! Zachowaj swoje zbędne uwagi i komentaRze dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godzine po stosunku najlepiej zrobcie test :)bo mozecie przeoczyc ten moment :p a ja juz odpalam krysztalowa kule i kazdej z osobna powiem czy plemnik trafilczy sie zgubil.....nie no ludzie przeciez to do smiechu warte sie nadaje :) conajmniej na mistrzow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey zrobiłam dziś test ciążowy i jak zobaczyłam ze sie pojawia 1kreska to wyszłam z łazienki i odrazu wszedł mój syn i włożył cały test do pojemnika i to zalał zawołał mnie ze tak zrobił i gdy spojrzałam na test były dwie kreski jedna mocna druga delikatna ! Teraz sama nie wiem czy jestem czy nie w ciąży jak sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktmtjmtpat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja robilam test tydzien przed planowana miesiaczka i wyszedl pozytywny jeszcze dla wiary zrobilam dwa i to samo troche sie zalamalam bo mam dwojke . kolejnego dnia rano zrobilam kolejny i tez pozytywny . Oczywiscie poszlam do lekarza i prawdopodobnie jestem w ciazy dodam ze miesiaczki nie ma . Na 100% bd wiedziec 2sierpnia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie @ za 5 dni robiłAm dzisiaj test i jedną kreska . Czy może jeszcze być za wcześnie n test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Oczywisie ze za wczesnie,testy z apteki sa niewiarygodne,nie jedna kobieta zawiodla sie na wyniku testu,mysle,ze jesli okres sie spoznia,wtedy nalezy zrobic test ciazowy,ja bym tak zrobiła,czasami,jest ciaza a test nie wykaże tego,a za pare dni pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, moze byc za wczesnie. Test jest zazwyczaj wiarygodny dopiero w okolicy terminu okresu a najbardziejj dzien, dwa po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ostatni @ mialam 27 kwietnia, krwawienie trwa 6-7dni (nie wiem czy to wazne). Kochalam sie z mezem 3,8,11,16. Bardzo czesto pobolewa mnie podbrzusze i od wczoraj zauwazylam ze jestem wrazliwa na zapachy (bez wymiotow ale nie wiele brakuje). Czy jest możliwość ciazy? Czy nie za wczesnie na takie objawy? Dodam ze w poprzedniej ciazy tez tak mialam tylko objawy były koło 2miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×