Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam do was takie małe pytanie

Jaka smietana jest lepsza do ubijania,30% czy 36%?

Polecane posty

Gość mam do was takie małe pytanie

Mam zamiar zrobić szarlotkę z bitą śmietaną,ale rzadko ją wykorzystuję i nie wiem jaka jest najlepsza.A moze jeszcze lepiej będzie kupić tą w sprayu?Czy ona jest dobra w smaku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprayu jest wygodna, zwykle bardziej dietetyczna ale sztuczna, w smaku taka sobie ubita z jak najbardziej tłusej śmietany - smaczna, tłusta i pracochlonna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was takie małe pytanie
No właśnie tak myślałam,że sztuczna,tak samo jak śnieżka-smakuje jak papier :O Ale jak to pracochłonna?Przecież ubijanie trwa parę minut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no samo ubijanie tak, ale najpierw musisz mieć mleko, zimne, ubić, umyć potem mikser i miskę a ze spray-a to masz w 2 sekundy i czysto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie możesz ubić 30%,najlepsza jest z mlekowity i gostynia,parę razy nadziałam się na rozwarstwioną łaciatą i delik(?),więc kupuję tylko z dwóch powyższych 36% jest z łowicza,raz miałam i już nie pamiętam dlaczego mi nie pasowała :-) w każdym razie pamiętaj,że śmietana do ubijania musi być zimna,koniecznie-inaczej się nie ubije i ubijanie śmietany nie jest pracochłonne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was takie małe pytanie
Słuchajcie,a czy zrobi jej sie dużo?bo nie wiem czy wystarczy mi taki jeden mały kubeczek,tam jest 200 czy 250 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moje oko to jej się robi 2 razy więcej,czyli z 200 ml będziesz miała 400,kiedyś ubijałam śmietanę w półlitrowym blaszanym kubku,dałam pół kubka ,a po ubiciu był cały nie jest to oczywiście precyzyjna miara,ale tak to zapamiętałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepsza śmietana polska 36% z mlekovity, ubija się doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra jest z biedronki, pomaranczowa z Tesco a szczególnie odradzam został bo to dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tam z reguły kupuję piątnicę - 30 albo 36 i świetnie se ubija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela90

Powiem Wam ze jak ide do marketu to śmietane kupuje taką zwykłą, taką co sklepy same produkują. W polomarkecie mają swoją markę Mleczna polana. Nie widzę różnicy, a jest o wiele tańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×