Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abnegat70

Dziewczyna nie chce uprawiać ze mną seksu

Polecane posty

Witajcie. Mam następujący problem. Na początku znajomości z moją miłością zdradziłem ją. Przyznałem się jej do tego po paru latach. Zostało mi to przez nią wybaczone. Wiem, że zostanę zganiony, jaki to jestem okropny, ale to nieważne. Ważne jest to, że po okresie wielu rozmów, wielu łez i nerwów, znów zaczęliśmy uprawiać seks, ale z tendencją "coraz rzadziej i rzadziej..." aż w końcu nie uprawiamy go w ogóle od pół roku. Dodatkowym problemem jest to, że nie mogę jej dotykać kiedy mam ochotę na seks, bo Ona ma kłopoty z własną daleką przeszłością, mianowicie była wykorzystywana seksualnie, wskutek czego każdy dotyk wymaga ode mnie bardzo dużo wyczucia. Nie mogę dotykać jej do końca tak, jak bym tego chciał, ani kiedy bym chciał. Strasznie chciałbym z Nią o tym szczerze porozmawiać, ale nie chcę rozgrzebywać przeszłości związanej zarówno z moją zdradą i z jej historią. Jestem trochę w kropce. Jak myślicie- czy to że teraz nasza intymność ogranicza się do przytulania się i całusów wynika tylko i wyłącznie z problemów jakie wyżej opisałem, czy to problem powszechny wśród par? Mianowicie są dwie opcje: - Ona wybaczyła mi moją zdradę, i potem kochaliśmy się nieraz, stąd wnioskuję, że przyczyn powinienem szukać bezpośrednio w naszych aktualnych relacjach. Być może moja miłość stała się zbyt "namolna i natarczywa". Ja dalej chcę Jej udowodnić z całych sił, że ją kocham i że może mi znowu zaufać, podczas gdy ona już dawno mi zaufała... - Druga opcja to: Mimo, że nasze relacje (poza seksem) są cudowne, i że po moim przyznaniu się do zdrady uprawialiśmy seks nieraz, ona mi po prostu dalej nie ufa i kiedy zaczynam się do niej dobierać to robi się jej niedobrze na mój widok :,( Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradziłeś ją i tym ją bardzo zraniłeś Jesteś idiotą że jej powiedziałeś ona ci wybaczyła ale nie zapomniała a to różnica Chyba już jest koniec w twoim zwązku Kobieta nie facet a do tego miała złe doświadczenia Tobie ufała a ty okazałeś sie taki sam obrzydliwiec jak poprzedni facet Wiesz że tym, sposobem może zrobiłeś z niej seksualną inwalidkę i ona nigdy nie będzie miała satysfakcji z seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. tego się mogłem spodziewać, masa komentarzy od ludzi, którzy tak naprawdę nie mają nic do powiedzenia. Banda moralnie poprawnych rad od ludzi, którzy chcą przez moment poczuć się lepiej. Mogą w końcu zabłysnąć jakąś ogólnie znaną regułką. "Zdradził- ooo ukamienować go!" Wszystkim paniom Goździkowym podziękuję, obejdzie się bez regułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×