Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulegly

Onanizowanie się na oczach kilku ubranych Pań

Polecane posty

Gość mysz
jutro odpada, ale piątek....jak najbardziej.pozdrw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mwszystkich czy sa osoby chetne podzilic sie swoimi doswiadczeniami w tym zakresie.(Jesli takowe sa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieciarz-rt
ja kiedyś na imprezce uległęm paniom i zanim przszli inni dałem im pobawić się moim zawodnikiem, nie powiem, podobało mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieciarz-rt
po drinkach wstęnych zaczęły mnie podniecać , ocierając się i potem po prostu zaproponowały zabawę, ale to one mi robiły na zmianę, po 10 ruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wiemy ze
wciecie w talii jest zboczencem, do gazu zapraszamy!!!!!, jak rowniez wszystkich zboczonych pederastow lesby i wszelkiego rodzaju gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miau-miaua
Mój mąż często jak sie ubieram, albo maluję na wyjście, albo zakładam buciki podsuwa mi penisa przed twarz i zaczyna sobie robic dobrze, albo wpycha mi g do buzi :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treebor
miau, i gdzie konczy, w twojej buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miau-miaua
Czasem na buzie (złośliwie, abym musiała znowu sie malować :]) czasem zdziera ze mnie rajstopki i podciąga spódniczkę i wtedy na pupę, a czasem w ogóle nie kończy, tylko czeka aż wrócimy po imprezie do domu :) spojrzenia podczas imprezy są bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o wyrezyserowanych spotkaniach gdzie Panie sa zupełnie obce dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturcja
ja zawsze mialam ochote na grupowa masturbacje, obojetnie czy w gronie mezczyzn czy kobiet, nawet bardziej chyba by mnie podniecalo w gronie kobiet, mimo, ze jesli chodzi o zwiazki, to jestem 100% hetero. ale podnieca mnie patrzenie na podniecenie u kobiety, lubie ogladac gole babki na necie, szczegolnie zblizenia genitalii, tak juz mam, w zyciu codziennym nie ciagnie mnie natomiast do seksu z kobietami, nic a nic. tak wiec ... moim marzeniem byloby patrzec na onanizujace sie osoby, np. kilku facetow, albo jednego, majac swiadomosc, ze moja obecnosc jest dla niego podniecajaca. raz mialam kumpla, nigdy nie bylismy para, ale robilismy sobie rozne przyjemne rzeczy, nigdy nie doszlo do faktycznego stosunku. czasem siedzielismy razem w aucie i sie masturbowalismy (kazdy sobie ;) ), potem bylo ciekawe kto pierwszy dojdzie. strasznie mnie podnieca widok masturbyjacych sie osob, bardziej niz widok par uprawiajacych seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×