Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelka36

KOBIETKI-POLECCIE MI KREM PO OCZY:)

Polecane posty

Gość izabelka36

mam 36 lat i pierwsze zmarszczki pod oczami, zawsze bardzo duzo sie smiałam, poza tym jestem krótkowidzem no i juz sie porobiły:)chciałabym wiedziec, jakie kremy pod oczy mogą zapobiec pogłębianiu sie istniejących zmarszczek, a moze nawet nieco je wygłasdzic:)prosze o Wasze typy. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno odkryłam w sieci kosmetyki z serii aanatural, masa fajnych kremów z dodatkiem lanoliny, ale i pod oczy wyczaiłam, że mają przeciwzmarszczkowy z wyciągiem z placenty, cena ok. 50 złotych, więc jakoś nie powala. obadaj sobie na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
częste i obfite wytryski na twarz powinny pomóc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelka36
miodowocynamonowo, dziękuję:) moze ktos jeszcze cus poleci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafik dominisi
polecam gips szpachlowy firmy gipsar. powinnaś dostać w obi lub castoramie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudownych kremow nie ma
Kremy pod oczy uzywalam zawsze.Po kazdym umyciu twarzy. Zawsze takie po ktorych oczy nie szczypia. Wichy, Nivea, Of*olaz,Diadermine,Loreal-Collagen,Garnier, i tak na zmiane z polskich pietruszkowy i do niego czasami wracam i wiesz co jestem grobo po czterdziestce i nie mam zmarszczek. Skora juz nie taka jak u 20letniej, ale zmarszczek trwalych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelka36
no to zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 23 lata i mam
duże zmarszczki, a to wszystko przez mój uśmiech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelka36
lubie lirene wiec spróbuje ten krem:) ja tez uwazam, ze im więcej sie człowiek smieje, tym zmarszczki pod oczami wieksze:(ale jak sie przestac, jak człowiek całe z ycie z bananem chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa pom
Dziewczyny - ja uzywalam 2 lata temu tego specyfiku- colagenu naturalnego - rewelacja! http://www.kolagen-inventia.pl/p10,kolagen-naturalny-graphite-100ml.html . Grafitowy jest najtanszy i najmocniejszy - czasem zostawia lekki slad -- bialawy pylek - ale po wklepaniu kremu znika. Mi pomogl wlasnie na skore pod oczami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa pom
Dziewczyny - ja uzywalam 2 lata temu tego specyfiku- colagenu naturalnego - rewelacja! http://www.kolagen-inventia.pl/p10,kolagen-naturalny-graphite-100ml.html . Grafitowy jest najtanszy i najmocniejszy - czasem zostawia lekki slad -- bialawy pylek - ale po wklepaniu kremu znika. Mi pomogl wlasnie na skore pod oczami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisia2@
Jak krem pod oczy to tylko Blane polecam sprobujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×