Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jarkazonka

3 dobre rady;)

Polecane posty

Gość jarkazonka

Witam:) Kobietki proszę aby każda z Was (zwłaszcza tych które maja doświadczenie) wypisała 3 dobre rady co zrobic zeby zwiększyc prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Co Wam pomogło? Może ktos Wam cos doradził i się sprawdziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręczny lepszy
1. schudnięcie 2. brak stresu 3. HSG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z lektury forum 1. Petting przez majtki 2. Seks hiszpański 3. Seks z gumką w dni niepłodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedną: - wszystko na luzie i ciesz się seksem nic na siłę im bardziej ci zależy tym trudniej zaskoczyć :) nam przez półtorej roku się nie udawało z druga ciążą bo bardzo chciałam a jak tylko sobie odpuściłam i zaczęłam na nowo cieszyć sie seksem a nie uprawiać go z myśla "a może dziś sie uda" to raz dwa i się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falea hmmm faktycznie masz rację te wszystkie co to robiły to tu niezłego schiza zawsze maja że zaszly :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podchodzić na luzie i cieszyc sie zyciem, a seks traktowac jako przyjemnosc a nie myslec cały czas DZISAJ SIE UDAŁO CZY NIE? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaa ma kotaaaa
-NPR -siemię lniane -może wydać się śmieszne ale trzymanie tyłka w górze po stosunku żeby sperma zaraz nie wyleciała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Bezstresowe podejście do tematu 2) Baby Comp - Który perfekcyjnie wyznacza dni płodne i niepłodne 3) nogi w gurze po seksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkazonka
siemię lniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill@
testy owulacyjne seks tylko w dni płodne hiszpańska mucha dla ciebie na ten seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaa ma kotaaaa
pite codziennie poprawia jakość śluzu , jest też wiesiołek ale z nim bym nie ryzykowała bo jeśli się nei wie dokładnie kiedy zaczyna się faza lutealna to może zaszkodzić a nie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catie - nie obraź się
ale jakie ty możesz mieć doświadczenie w tym wieku???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkazonka
a z tym wyluzowaniem sie to tez ciezko bo przez ostatnie miesiace faktycznie dalismy sobie z tym spokoj, nie zastanawialismy sie czy sie uda czy nie a i tak nic nie wyszlo:( a jak to jest z czestotliwoscia stosunkow?bo jedni pisza ze nie mozna codziennie w dni plodne bo plemniki slabe a inni ze wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a takie że miałam schiza na punkcie zajścia w ciążę i przez cztery lata nic się nie udawało jak sobie w końcu dałam spokój to zaszłam :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill@
ja po 5 latach starań radze na wyluzowanie właśnie hiszpańską muchę dla ciebie a seks tylko w dni płodne które sobie wyznaczysz za pomoca testów owulacyjnych(tylko z apteki) dla twojego faceta polecam bodymax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkazonka
a mogłabyś napisać coś wiecej o tym bodymax?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catie - nie obraź się
no widzisz - twoje doświadczenie w tej materii jest znikome - są kobiety które naście lat próbują i nic nie wychodzi ( mówię o ludziach bez stwierdzonej bezpłodności - oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill@
bodmax to takie tabletki bez recepty które pomagaja facetowi zwiększyć tężyzne i ogólnie poprawiaja kondycje organizmu, taki zestaw witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działasz mi na nerwy
o jakich nogach w górze wy mówicie bueheheh co to za teoria hahaha nie mogę hahahahahaahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i znikome ale napisałam na podstawie własnego doświadczenia a nie innych jak inni mają inne to niech piszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkazonka
kurcze jak to jest ze niektorzy maja dzieci choc nie chca a ci co by bardzo chcieli nie moga......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działasz mi na nerwy
jarkazonka bo takie jest życie, tak było jest i będzie, nie ma na to konkretnego wytłumaczenia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta sama potwierdziłas to co napisałam: moze na głowie stawac kilkanascie lat i nic a może kompletnie nic nie robić i zajsc czyli jak ma zajść to zajdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lill@
nogi w góre zaleca nawet lekarz po to aby nasienie siłą grawitacji spłyneło do macicy i aby szyjka sie w nim zanurzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkazona
ktoś jeszcze ma jakies dobre rady?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarkazona
no tak ale w calym cyklu sa tak naprawde tylko 3 dni w ktorych szansa na zaplodnienie jest duza wiec wychodzi na to ze aby plemniki byly mocne powinno sie kochac raz w trakcie dni plodnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4. Wczasy, najlepiej w jakimś ciepłym kraju 5. Suto zakrapiane święta i Sylwester 6. Częste powtarzanie, że się nie lubi dzieci i nie chce się ich mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×