Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona Olive

Co kupic spodziewajacemu sie dziecka.

Polecane posty

Gość Zielona Olive

Czesc. Mam 31 lat i 0 instynktu macierznskiego. Brat mojego faceta spodziewa sie dziecka. Co moge im kupic z rzeczy, ktore na pewno sie przydadza? Mama dziecka ma ambicje co do rzeczy "z wyzszej polki". Chcialabym kupic jakis "przydatny drobiazg", najlepiej nietypowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam dla małego białą owieczke z grzechotką. koszyuje 4o zł a bardzo ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Mysle, ze moge wydac troszke wiecej, powiedzmy do 200zl, ale chcialabym, zeby bylo przydatne i nietypowe :) tylko nie wiem co zrobic... zabawka to chyba "zwykly" prezent - chyba, ze jakas specjalna? Nie wiem czy to bedzie dziewczynka czy chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Myslalam o pieluszkach, slyszalam, ze szybko schodza, ale to takie banalne... a moze jakies kosmetyki? Kobietki, naprawde najbardziej przydalyby sie pieluszki, grzechotka? Te malzenstwo jest, mysle, dobrze sytuowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Mysle ze jakies podstawowe rzeczy typu zestaw do kapieli moga juz miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
guu - nawet ciekawa zabawka... dziekuje za pomysl i prosze o wiecej! Ja sie do dzieci nie nadaje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jakiś taki leżaczek bujaczek. Na allegro jest tego trochę, niektóre naprawdę fajne i cenowo w tej granicy co pisałaś. I wydaje mi się, że przydatne, ja bym nie pogardziła, bo czasem jak się coś robi w innym pokoju to dziecko można spokojnie położyć w czymś takim i mieć na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Ale to niemowlak bedzie :) dopiero sie produkuje... Ubranka odpadaja, prawda? Mama dziecka moze miec inny gust. Kurcze, chcialabym dac cos nietypowego, moze nawet artystycznego, specjalnego, ale nic mi do glowy nie przychodzi. Na razie najbardziej mi sie ta uspokajajaca maskotka podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Angellss22 - ale rodzice maja sporo pieniazkow, wiec mysle, ze pampersy nie beda dla nich pomoca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie cierpie na brak pieniedzy, ale gdy kupuje sie cała wyprawke dla dziecka to jednak odczuwa, ze ich bardzo ubywa :) Moze jakies ładne firmowe ubranko?? Koc?? Ja dla chrzesnicy rok temu kupila taki za 160zł z wyszytym imieniem bo siostra była przekonana jak nazwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafa_na_łafę
piekny album na zdjecia, ramka na fotkę z gliną do odcisniecia rączek (odcisk malucha), mądre albumy i ksiązki o wychowaniu / pielegnacji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Mam przyjaciolke ktora szyje i robi na drutach, ostatnio jej siostra urodzila i zrobila dziecku swietny komplecik. Ale co jesli mamie sie nie spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
kafa_na_łafę - nie... te prezenty sa banalne, ale przypomnialas mi cos :) mam od mamy cala paczke ksiazek o pielegnacji dzieci, moze im sie na cos przydadza:) choc pewnie kupia nowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejedz się do centrum handlo
handlowego... jest tyle pięknych rzeczy, jak masz kase to napewno znajdzieszcoś wyjąztkowego. Ja osobiście bym się cieszyła z leżaczka lub maty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
A (z desperacji brnac w banal) jakies kosmetyki dla mamy i dziecka mozecie polecic? Nie wiem... krem na rozstepy? Czy to nieeleganckie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Wyjatkowosc i Centra Handlowe chyba sie wykluczaja :) ja jestem plastykiem, ale nie wiem, co moglabym zrobic takiemu malenstwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Angellss22 - pewnie sie przejde i popatrze na Allegro, ale jako laik nie wiem co moze byc naprawde fajnym prezentem, a co nie... nie chce kupic nic niepotrzebnego, przeciw gustowi mamy, a i cioci (mnie) sie ma podobac = trudna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup to co dziecku sie przyda, a nie mamie spodoba :p Ale powtórze 3 raz ze ten lezaczek to swietna sprawa, dziecko sie w nim uspokaja, a w dodatku mozna wykorzystac moment zagapienia i nakarmic kiedy juz sie od piersi odstawi.. Bardzo bym chciala taki dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Olive
Hm, tylko ze jak mamie sie cos nie podoba, to, mimo, ze przydatne, wyrzuca niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leżaczek jest super sprawą bardzo przydatna i nie ukrywajmy większość rodziców o nim nie myśli przed narodzinami więc raczej prezent się nie zdubluje :) ja bym się wprost zapytała tych rodziców co by chcieli bo pamiętam jak mnie coś brało jak każdy przynosił to samo i skutek taki że moja mała miała tyle komplecików ubrań i zabawek że części z nich nigdy nie użyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×