Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inekka

Lek Tamiflu - opinie i ceny

Polecane posty

Gość inekka

Witajcie. Dopadła mnie jakaś odmiana grypy i lekarz rodzinny przepisał mi tamiflu, że niby najszybciej postawi mnie na nogi. Nie uprzedził mnie jednak, że lek ten kosztuje prawie 130 zł ( taka jest cena w jednej z aptek w inowrocławiu ), a ja dałam synowi 50 zł i chłopak wraca z niczym. Jest tu może jakiś sąsiad z inowrocławia który podpowie gdzie można by to taniej kupić?? A tak przy okazji, macie jakieś doświadczenia z tym lekiem? Podobno jest dobry, ale chciałabym się upewnić. Dzięki! Wracam do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamrynka
To fakt, lek jest sprawdzony - chrzest bojowy przeszedł podczas ubiegłorocznej epidemii grypy, wielu ludzi go stosowało a skarg na skutki uboczne czy skuteczność tego środka było dosyć mało. Tym bardziej jeśli lekarz stwierdził, że możesz go brać to znaczy że nie ma żadnych przeciwwskazań. Cena ... no rzeczywiście jest to spora wada tego leku, ale za dobre rzeczy trzeba niestety płacić. W inowrocławiu możesz zajrzeć do apteki na laubitza ( juventa się nazywa ), tam podobno można dostać tamiflu sporo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrma
Dokładnie, na Laubitza masz aptekę Juventy, mąż kupował dla mnie w zeszłym tygodniu Tamilfu bo też mnie wzięło, ale już na całe szczęście jestem na wylocie i zapłacił ok. 60zł, to super cena, bo normalnie lek kosztuje duuużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inekka
Dzięki za rady :) Kojarzę tą aptekę na Laubitza ( mieszkam niedaleko ), ale nigdy nie przyszło by mi do głowy, że tam akurat mogą mieć w takiej dobrej cenie to tamiflu. No ale nic, jak będę miała coś do kupienia z leków w najbliższym czasie to przejdę się tam i zweryfikuje sobie ceny. Aha, chcąc nie chcąc musiałam kupić przedwczoraj to tamiflu i zapłaciłam ponad 100 zł, ale nie było wyjścia, fatalnie się czułam i nie mogłam już dłużej czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołek:)
Chcesz jeszcze taniej?? Odczekaj z tym kupnem jeszcze 2 dni,a grypka ustąpi. Kup sobie coś dobrego(miodek,owoce,witaminki i czosnek) i nie truj organizmu prochami .Wystarczająco osłabiła go grypa. Grypa to choroba wirusowa i,naprawdę,niekonieczny,jest ten lek.Lekarz chętnie go przepisuje,bo ma z tego korzyści. :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołek:)
Jeszcze przepis na syrop o rewelacyjnym działaniu i co najważniejsze-bez skutków ubocznych: 2 cebule i 4 ząbki czosnku siekamy i układamy ciasno w szklance,przesypując cukrem.Odkładamy w ciepłe miejsce(wystarczy ok.20 stopni).Po paru godzinach mamy syropek.Trzeba pić 4 razy dziennie po łyżce stołowej. To taki naturalny ''domestos'' dla organizmu.Zabójczy dla wirusów i bakterii-łagodny dla nas. Leczę nim,od lat,cała rodzinkę i nigdy mnie nie zawiódł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukier...biała śmierc,czy rzeczywiście leczy? a jaką korzyść ma lekarz z wypisania drogiego Tamiflu oprócz wyleczenia chorego z grypy ,Wesołku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gości
Świetny przepis Wesołku, a tym, którzy nie lubią cukru przpominam o istnieniu miodu który jest zdrowy i moźna go zastosować w miejsce cukru. A swjoą drogą ten "gość " chyba lubi lekarzy lub sam wykonuje ten zawód skoro tak się burzy o wszystkim znane korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×