Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdecydowana wegetarianka

czy mam szanse spotkac faceta ktory tez jest wegetarianinem?

Polecane posty

prawda :D naprawde gorszej i bardziej zaklamanej no i grunszej baby ze swieca szukac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, a jednak powodzenie mam, 11 zwiazkow za mna, obecnie najbardziej udany :P nie narzekam :) realizuje siebie a ty siedzisz w budnej robocie i kwitniesz tutaj dzien w dzien od lat jak sama napisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbanowane -- gdzie ty wołasz ? to tak jakbyś mnie na święta do chlewu zaprosila :) z kim tu dyskutować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Zbanowane Kciukiem - z ciekawości zapytam: Długo pracowałaś nad ukryciem tej kobiecości? Wygląda to długie lata.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Gagita Zbanowane -- gdzie ty wołasz ? to tak jakbyś mnie na święta do chlewu zaprosila z kim tu dyskutować ?" W chlewie tak zapasionych zwierząt nie znajdziesz. Zapewniam! Tam są wymogi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO MA JEDNO DO DRUGEGO. NIE MASZ SIE CZYM CHWALIC w tym wieku 11 facetow to tylko dziwkarstwo jak dla mnie. i ja nie siedze na garnuszku starych tylko pracuje i jakos sie spelniam, bo lubie to co robie.a nie gnije w domu z nieumytymi wlosami. jak snape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOXELI robaki nie zjedzą ponieważ jest wytworem własnej wyobraźni więc w jaki sposób ? ona nie istnieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO MA JEDNO DO DRUGEGO. NIE MASZ SIE CZYM CHWALIC w tym wieku 11 facetow to tylko dziwkarstwo jak dla mnie. i ja nie siedze na garnuszku starych tylko pracuje i jakos sie spelniam, bo lubie to co robie.a nie gnije w domu z nieumytymi wlosami. jak snape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOXELI robaki nie zjedzą ponieważ jest wytworem własnej wyobraźni więc w jaki sposób ? ona nie istnieje . Fajnie napisane :) Akurat zaraz ide myc wlosy grubasko, wiec spoko luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wszystkimi bylam z milosci, wiec nie pieprz. a zazdrosc no to, ze ja nie musze pracowac zzera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxelia ty biedo umysłowa , negatywie :) tylko potrafisz obrażać i nic więcej , a może nawet nie potrafisz tylko próbujesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxelia kurwo głupia jeszcze raz sie tak wyrazisz to ci obije ten twoj wieśniacki ryj..znasz pojęcie słowa bękart? poczytaj w słowniku tępa pusta nic nie warta locho to porozmawiamy, ze wszystkimi bylam z milosci, wiec nie pieprz dupczyli cie bo widzieli ześ zdesperowana,nie łudź sie ze któryś cie kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Noxelia - daj spokój, to nie nasza waga. :P A o włosach jej nawet nie pisz, bo zaraz zacznie że ona nie zamierza myć włosów, bo nie zamierza zabijać zwierząt, które u niej żyją. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska lukrecja - twoje BEKARTY. grubas, nie wiem gdzie ten loj widzisz, ale smiem przypuszczac ze leje ci sie z powiek i stad to wrazenie odnoscnie moich zdjec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Zbanowane Kciukiem - widziałaś ty swoje włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOX DALA DUPY 11 BRUDASOM
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOXELIA SIE NIE MYJE BRUDASKA
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Była wegetarianka...
Noxelia - nawet musiałam zajrzeć na Twoje zdjęcia. Ładne włosy. Jak ona w ogóle może tak pisać, gdy każdy może obejrzeć jej włosy? Zadziwiające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noxelia nie mam dzieci pusta locho wiesz? :-D ale strzępisz jęzor zebym 'bękarty przewijała' najwidoczniej ciebie nazwano bękartem ze zapamietalas az tak bardzo to słowo,po drugie nie używaj słow których nie znasz znaczenia bo to przykre,jestes załosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×