Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mauuu

33 tc i dziecko ułożone główką w dół

Polecane posty

Gość Mauuu

Byłam dziś na USG i dziecko jest ułożone główką w dół, ponieważ mój lekarz ma 2 gabinety to jutro muszę iść na badanie ginekologiczne,ważenie itp. Oczywiście zapytam o to co chcę was zapytać,ale do jutra nie chcę czekać. Czy dziecko przygotowuje się już do porodu, czy zmieni jeszcze pozycję?Mniewa 4-5 razy dziennie skurcze dość silne jak na miesiączkę,więc czy to możliwe że macica i szyjka przygotowują się do narodzin? Z USG i @ wychodzi termin na 18 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
to normalne ze dziecko jest juz ułożone główka w dół i nie swiadczy to o tym ze poród sie zbliza. Raczej w tej pozycji zostanie do porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowwoman
Niekoniecznie, czasem dzieci juz wczesniej sa ulozone glowa w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauuu
a te skurcze? to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka...
nie rozumiem pytania..chcesz zeby sie obróciło główka do góry ???raczej nie mozliwe tym tygodniu ciązy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
skurcze sa normalne to skurcze przepowiadajace, jesli Cie niepokoja to połykaj sobie magnez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartonick
Nie mysl za duzo:)) dzidzius głową w dół to normalna sprawa, może i lepiej, żeby się już nie obracał, co oczywiście da się zrobić i jest to przedziwne uczucie, tak sie cały brzuch nagle zmienia :)) Czy to już do porodu? Nie, chyba nie. W każdym razie to nie jedyny sygnał do porodu. Moja córeczka całą ciążę siedziała głową w dół. Myśl pozytywnie i ufaj swojemu dziecku. Ono najlepiej wie, kiedy się urodzić, a termin to tylko termin. Trzymam kciuki :)) Nie bój się, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauuu
Jak dziecko leży to jest mi obojętne, na USG było ułożone główką w dół ale nie zdążyłam się zapytać o to lekarza, bo stwierdziła że jutro idę jeszcze raz bez emocji się o wszystko wypytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauuu
kartonick-dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA SPACERÓWKA
ja jestem w 30 tyg i mój syn też już główką w dół lezy, od tyg czuję bo mi kopie po żebrach, zresztą usg potwierdziło. córka wcześniej też dokładnie od 30 tyg była główkowo położona i tak do porodu. Chociaż wiesz dziecko może niestety też znów się żle przekręcić zanim do porodu dojdzie............albo i nie róznie bywa. Ja mam nadzieję ze już tak u nas zostanie, tobie tez tego życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mauuu
No te jego kopniaki to są konkretne, taka mała wiercipięta. Miałam USG 4D i pokazał tylko prawy policzek, bo trzymał piąstkę na nosie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __maly__geniusz__
http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-polskie-litery-i1294488593.html Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. W zestawie znajdują się polskie litery!!!!!!! Do sprzedania posiadam również cyferki oraz zestawy o wysokości 19,5 pytania na maila maly.geniusz@wp.pl http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1294488626.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 44446
to norma. Moje od poczatku tak sie ukladalo i nie zmienilo pozycji az do konca. i dobrze.niejest to zapowiedzia porodu - absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×