Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz mnie coś trafiiiiiii

Muszę się wygadać a nie mam komu :(

Polecane posty

Gość zaraz mnie coś trafiiiiiii

Jestem idiotką :O Kiedyś byłam normalną dziewczyną z własnym życiem, a teraz zgłupiałam. Po kolei: jeszcze przed ślubem zgadzałam się na wszystko, czego on chciał, nie mieszkaliśmy razem, nie współżyliśmy, bo on chciał dopiero po ślubie :O Po ślubie przeprowadziłam się do niego - o.k., ja nie miałam własnego mieszkania, dobrze. Bardzo przeżyłam rozłąkę z rodziną, przyjaciółmi, porzucenie mojej ukochanej pracy. Przez ten smutek i nerwy posypało mi się zdrowie, obecnie siedzę w domu, bo jestem niestety niezdolna do pracy. Mój mąż, kiedyś tak kochany, wypomina mi każdy grosz. Zrobił się agresywny i wredny. Narzeka, że go absorbuję, jak chcę z nim pogadać. Że przeszkadzam mu w pracy, jak piszę do niego na gg (jasne, a w tej pracy pierdzi w stołek, urządza sobie pogaduszki z koleżanką, wysłuchuje jej problemów, albo łazi po forach i bawi się w zagadki :O ). A ja siedzę całymi dniami sama, nie mam do kogo ust otworzyć, ani gdzie wyjść, no bo nie będę przecież łaziła sama do pubu i zaczepiała obcych :O Na żaden kurs się nie zapiszę, bo zaraz będzie wypominanie, że nie mamy kasy. Jeszcze mi wypomina, że nic nie robię w domu. Jasne, a kto gotuje codziennie pyszne obiady, do tego dietetyczne, bo jaśnie pan i władca ma nadciśnienie i zbyt wysoki poziom cholesterolu? Kto pilnuje, co trzeba kupić (o.k., do sklepu nie wyjdę, choroba mi nie pozwala)? Kto pamięta o wszystkim, kiedy przychodzi facet do kotła, kiedy trzeba zadzwonić do jego matki, kto zapierdalał codziennie mimo własnej choroby ponad 100 km w jedną stronę do jego matki do szpitala, łaził po obcym mieście i szukał dla niej pieluch? Kto się użera z jego siostrą i pilnuje, czy mama ma opiekę? Dlaczego nie pamięta, że jak jeszcze mogłam pracować, to zarabiałam więcej od niego i nie broniłam mu dostępu do mojego konta? Wypomina mi, że piję piwo i palę za jego kasę - no o.k., ale co mam innego robić na tym zadupiu, siedzę sobie z piwem przed kompem i piszę na kafe, albo zaczepiam ludzi na czatach, żeby tylko mieć z kim pogadać :O Nie wydaję na kosmetyki, na fryzjera, ciuchy mi się rozlatują ze starości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołmajgad:P
"Po kolei: jeszcze przed ślubem zgadzałam się na wszystko, czego on chciał, nie mieszkaliśmy razem, nie współżyliśmy, bo on chciał dopiero po ślubie " jak przed ślubem tsk po ślubie zgadzasz sie na warunki jakie stawia szanowny małzonek, wiec... do kogo masz pretensje, ze tak wygląda Twoje życie? chyba nie do niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie coś trafiiiiiii
Do siebie mam pretensje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwkap
A na co chorujesz? Depresja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołmajgad:P
chyba nie macie dzieci? wiec pakuj sie i spadaj od niego poki jeszcze czas ! szkoda zycia! ile Ty masz lat w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie coś trafiiiiiii
Mam 30 lat. Staraliśmy się o dziecko, ale od kiedy zrobił się agresywny nie ma już o tym mowy. Choruję na nerwicę lękową, każde zdenerwowanie powoduje, że sram, rzygam, cała się trzęsę i nie mam siły nawet wyjść do sklepu :O Naprawdę nie jestem rozpieszczoną księżniczką, od 19 roku życia zapierdalałam jednocześnie się ucząc i pracując, a teraz... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołmajgad:P
a teraz moja droga, Twoje zdrowie psychiczne jest najważniejsze ! kochasz go ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie coś trafiiiiiii
Kocham go. Ale oszaleję, jak tak dalej będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie coś trafiiiiiii
up, proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołmajgad:P
ciężka sprawa, tak naprawde. moze jakas terapia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie coś trafiiiiiii
Był dziś na spotkaniu w związku ze swoją agresją, bo bardzo go o to prosiłam. Całe spotkanie zajął się obgadywaniem mnie, jak bardzo go absorbuję, lekarka stwierdziła, że to w takim razie nie z nim coś nie tak :O Bardzo mądra ta lekarka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhghghg
bierzesz leki i pijesz piwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mnie coś trafiiiiiii
Już nie biorę leków, brałam przez parę miesięcy i nic nie dały, oprócz tego, że utyłam i spuchłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhghghg
wiec jak masz zamiar sie wyleczyc, piwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pisz do niego do pracy na
gg bo to akurat jest bez sensu i moze wkurzzac. Nie trzeba miec kasy na kursy, jest mnostwo kursow jezykowych na dyskietkach, sa darmowe w internecie. W ogóle internet to kopalnia wiedzy i mozliwosci. Musisz miec swoje zycie i swoje zainteresowania . Udzielanie sie na forach tez nie jest zle - to tez kontakt z ludzmi. Nie wiś nad nim, nie wyczekuj jego powrotu. A piwa naprawde nie muszi pic , palic tym bardziej - ani zdrowe, ani urodzie nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś mi zarąbał nick....
Przyznam, że chwilowo się poddałam z leczeniem, najbardziej potrzebuję wsparcia, te leki nic mi nie dały, lekarzy też zmieniałam, starałam się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuuuuutorka teeeematu
Mam swoje zainteresowania :( Wymagają sprawdzonego partnera, klubu i pieniędzy :( Języki znam. Przesiaduję na forach, ale ile można :( Cieszę się, że ktoś się dobrze bawi podpierdalając mi już drugi nick w trakcie godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm już ci lepiej autorko tematu? jak to nie masz kogo? koniecznie znajdz sobie kogoś czy jakieś forum bo sfiksujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymajta mnie wariata mamy
buahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja stracilam prace
hej, 3m sie tam :) Ja szukam 5ej pracy w ciagu roku i juz naprawde dostaje hysia:o I to w Wawie :(ech... 3m sie autorko.Milych snow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellyyyyyyyyyy
wracaj do rodziny i szukaj dobrego lekarza:/ jak ci sie nie poprawia to wiesz ze lepiej nie bedzie prawda? sam,a sobie z tym nie poradzisz... a nie mozesz tak wegetowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×