Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kicia00111

jak pozbyć się szybko brzucha po porodzie

Polecane posty

Moja koleżanka urodziła dziecko przez ciąże przytyła 29kg z czego zostało jej 24 po porodzie ma zwisający brzuch jak go się pozbyć i tych kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w1w1w1w1w1
Przede wszystkim niech karmi jak najdłużej piersią. To najlepszy sposób na schudnięcie po ciąży. I niech nie stara się szybko schudnąć tylko stopniowo, bo zostanie jej obwisła skóra na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w1w1w1w1w1
Na pewno pomogą ćwiczenia. Małe dziecko-mało czasu, wiem... Ja ćwiczyłam jak dziecko spało,10-15 minut dziennie. Brzuch mam płaski. A przytyłam z 48kg na 68 w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w1w1w1w1w1
Nie. Bo skóra musi mieć czas, żeby się skurczyć. Ja jeszcze smarowałam brzuch kremami ujędrniającymi i owijałam go folią spożywczą. Skóra wtedy o wiele szybciej się kurczy i jest jędrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjj jjjjjj
w moim przypadku akurat tyje karmiac piersia wiec sie nie matw ze nie mozesz karmic:) wystarcza regularne cwiczenia, spacery iduuuzo cierpliwosci. Jak nie karmisz to mozesz zastosowac diete ale nie drastyczna, np slodycze tylko w niedziele i to w malych ilosciach, pieczywo tylko ciemne i tez niewiele, unikac smazonego, no nnie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×