Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kicia00111

problem po porodowy

Polecane posty

przez ciąże przytyłam 29kg rzuciłam palenie na samym początku ciąży pozostało mi 24 kg po porodzie mam duży brzuch niewiele mniejszy od 6miesięcznej ciąży a może 7 miesięcznej jak się pozbyć go jestem po porodzie 2 miesiące ćwiczę jestem na diecie białkowej i nic nie daje pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo karmic piersia
ale ty jestes super nowoczesna to teraz z tej nowoczesnosci bedziesz miala chorobe lustrzaną i swoja pizde bedziesz w lusterku ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyka dotyczy niekarmienia piersią. Zastanawia mnie tylko, po czym to zostało wywnioskowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo karmic piersia
statystycznie . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour1
ja karmilam piersia a kg io tak zostaly wiec skoncz to pierdolenie o karmieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a karmisz piersia?
karmienie piersią pomaga schudnąc i zmniejsza brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka666
ja jestem przypadkiem, że karmienie piersią nie zawsze powoduje chudnięcie, niestety...i karmiłam prawie 1,5 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjj jjjjjj
ja po porodzie wazylam mniej niz przed i wygladalam jak kosciotrup a teraz KARMIAC PIESIA i NIE obzerajac sie ptzytylam juz 3 kg i powoli wracam do siebie :) wiec NIE PIERDOL :) za przeproszeniem. Owszem, macica sie szybciej obkucza, ale reszta to sprawa indywidulanej gosp hormonalnej kazdej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasdas
ale musiałaś wpieprzać w trakcie ciązy... prawie 30 kg...makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jadłam dużo jadłam to na co miałam ochotę myślę że jak bym nie rzuciła palenia nie było by takiej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to że jak jestem wyprostowana to wcale nie mam takiego dużego brzucha ale jak siądę mam dużą oponkę jak się tego pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa Narni
to w koncu ty czy kolezanka?? Zalozylas dwa topiki i jeden, ze ty a drugi, ze kolezanka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam pas ale strasznie mnie brzuch boli jest regulowany ale zbyt nie wygodny uwierający i powstały mi otarcia od schylania się w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zakładaj go w dzień tylko na noc, a jeżeli ci niewygodnie to bandaż polecam, w nocy go nie czujesz ewentualnie folię spożywczą ja przez 2-3 miesiące jechałam na bandażu a później na foli efekt jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to życzę powodzenia ale pamiętaj nic na siłę jeżeli będziesz się źle czuć to poczekaj trochę niech wszystko wróci do normy i spróbuj później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×