Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

:P

Polecane posty

bezczelny postaram się :classic_cool: p.s a ty kto? Nowy jakiś ? :classic_cool: Ladaco sugerujesz,że moje mięsiwo Ci zaszkodzi? Wręcz przeciwnie odpłyniesz po nim :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra ja jestem pełen podziwu dla twojej ekspresji kulinarnej , ale to jest tak : jak mnie matka przez lata karmiła było wszystko ok, jak mnie teściowa poczęstowała pierwszym posiłkiem to tylko ja sraczkę miałem , to i u ciebie ta sytuacja powtórzyć się może:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco nie martw się . jestem po kursie pierwszej pomocy :classic_cool: Bezczelny teraz to w ogóle mi nie pachniesz świeżynką :classic_cool: Armaniego poczułam "uszmi" wyobraźni swojej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znasz sie na facetach i tyle! Z reszta jak wiekszośc babów. Jedna mi nawet dzisiaj radziła żebym o niej zapomniał :classic_cool: Czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra to tak jak ja , w razie czego uratujemy siebie nawzajem ...fantastyczne jak to zwykła impreza i 3,0 litry piwa może zbliżyć do ciebie dwoje nieznających się ludzi, w tym jednego zaszyfrowanego:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty masz na myśli to sam diabel nie odgadnie. Kobiecy rozum to generator najdziwniejszych myśli o stałym napedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×