Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czasnamalezmianki

31.10.10r- początek DIETY. zdrowe odchudzanie. ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość czasnamalezmianki

witam wszystkie Panie :) czy ktoras zaczyna dietke od jutra lub od poniedziałku?:) tzn od poniedziałku ale jutro wielkie oczyszcenie przed dieta a dziś ostatni dzien , kiedy mozna to pozwolic sobie na cos ulubionego :):) odchudzanie z dieta MŻ - po prostu mniej żreć, bez zadnych głodówek i drakońskiech diet. ZDROWO> to motto mojego odchudzania . mam na imie Karolina i mam 23 lata mam 168 wzrostu i waże 76 kg , moim celem jest przynajmniej 16 kg mniej :) zapraszam!! wspólnie bedzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasnamalezmianki
ja w sumie zaczynam od dziś małe oczyszczanie. do swojej diety zamierzam dołaczyc tez cwiczenia:) zamówiłam sobie juz w internecie orbiterka i czekam na kuriera:) zamierzam jezdzić 30 minut dziennie, do tego 1 w tyg basen, sauna i pracuje fizycznie co tez ma duze znaczenie :) Kiedyś ważylam 63 kg i czułam sie dobrze :) a teraz po problemach ze zdrowiem i braniem leków przytyłam. na szczescie wszystko z moim organizmem jest juz dobrze i lekarz nie ostrzegał mnie przed zadnymi konsekwencjami przez diete :) wrecz przeciwnie kazał zdrowo sie odrzywiaz, ograniczyc weglowodany i tłuszcze :) postanowilam sie dostosowac. Czy ktoras z Pań sie dołaczy ?:) nie waże czy chcesz zgubic 3 kg czy 30 kg. w grupie zawsze łatwiej, wymienimy sie swoimi doświadczeniami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasnamalezmianki
?? jest tu ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasnamalezmianki
dziś sniadanie : 1 jajko, ogorek kiszony, pól kromki chleba, aktivia naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mella la
to i ja sie dolaczam:) waze 64. od dzis dieta-na razie jeszcze nic nie zjadlam. ale mam w planie dzis zjesc cos lekkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mella la
mam nadzieje,ze ten topik sie utrzyma i wspolnie damy rade:) ja chce tak z 6 kg zrzucic. na poczatek do 60 dojechac a potem dalej bede myslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasnamalezmianki
utrzyma się jesli bedziemy tu wchodzic ...:) DZIEWCZYNY ZAPRASZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie dołącze dziewczyny do Was... Ja zjadłam jak na razie jednego gołabka platerek sera óżłtego i szynki, do tego mam juz dwie kawki za soba bo jakos nie moge sie odudzic.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka_25
witam, jeśli pozwolicie ja również się przyłącze. właśnie się zważyłam i dokładnie ważę 66,6 kg :( moim celem jest ważyć 57 -58 kg. nie mam zbyt wiele ruchu, dużo czasu spędzam w pracy (praca siedząca) i w autobusie lub aucie dojeżdżam do pracy jakieś 50 km. na początek planuje zrezygnować ze słodyczy, białego chleba, ograniczyć ser żółty który uwielbiam, nie jeść późnych kolacji (co zwykle praktykowałam) i zamierzam sobie zamówić rowerek stacjonarny i dziennie jeździć min 45 min. mam nadzieję, że mi się uda. najbardziej zależy mi na odchudzeniu brzucha, mam bardzo widoczną oponkę. zjadłam dziś póki co płatki z jogurtem naturalnym, i pół bułki z ziarnami z plastrem sera, wypiłam kawkę bez cukru i teraz piję herbatę czerwona. \papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasnamalezmianki
witamy witamy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasnamalezmianki
ja ide pokrecic hula hopem 20 minut i niech sie dzieje co chce aa i jeszce skakanka . tak skakanka tez jest dobra ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mella mi
no ja chcialam dzis lekkiego zjesc a mam za soba pol bialej kielbasy i pol bulki z serem:( no nic,teraz bede pic wodez cytryna i nastepny posilek bedzie wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na dzisiaj nie mam zadnych planow jedzeniowych - zabcze co bedzie :) na obiad pewnie warzywa z jakims sosem a na kolacje pieczony ziemniak z surowka z bialej kapusty a w miedzyczasie owoce i co mi wpadnie w rece :p bylo mniej niz 1500 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolsa
A Wam powiem tak : Przez wakacje przytyłam i to sporo.. Chociaz planowałam wielkie odchudzanie, i najwyraźniej na planowani się skończyło.. Byłam załamana, bo nie mieściłam się w moją ulubioną spódniczkę galową.. Aż poszłam do szkoły, i myślę sobie, "koniec z odchudzaniem" akceptuje siebie taka jaka jestem! No i po dwóch miesiącach, dokładnie dzisiaj patrzę czy założe spódnicę i co? Nie dość, że weszłam bez żadnego problemu to jeszcze luźna jest, bo dopinam się bez problemu! A dodam że rozmiar ma 34 !! A ja mam 171 cm ;)) Więc jestem zadowolona ;D Najlepsze w tym jest to, że osiągnęłam to bez problemu! Tobie też, radzę żebyś zbytnio nie przywiązywała do tego większej wagi.. Nie jedz słodyczy, oraz więcej się ruszaj, nie mówię tu o ćwiczeniach, a zwykłych spacerach, żebyś była ciągle w ruchu. No i na wieczór się nie najadaj ! A efekty może nie będą po tygodniu ale po miesiąc, będziesz zadowolona ! Powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolsa
Jak byś chciała jeszcze jakieś rady, z doświadczenia, to proszę bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bylam cale zycie szczupla - w wieku 18 lat wazylam 50 kg przy 170 cm wzrostu potem troche przytylam, ale wrocilam do wagi 53 kg no i potem rzucilam palenie i niestet zade diety nie dzialaly :( a ruszalam sie duzo (przygotowania do biegu polmaratonu mozna uznac za spora ilosc cwiczen hahah) wiec teraz powolutku musze powoli wracac do dawnej wagi - ale bez zadnego rezygnowania z chleba, slodyczy itd - bede jesc wszystko - tylko w mniejszej ilosci - wiec jesli chce batona czekoladowego to go zjem - ale nie clego tylko 1/4 itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka_25
dzień dobry:) wstawać dziewczynki i się meldować, ja zjadłam póki co jogurt naturalny + płatki, i kulka kulek winogron + kawka bez cukru, później planuję sałatkę warzywną. zamówiłam sobie hula hop moim największym mankamentem jest wielki brzuch :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj jeszcze nie mialam okazji jesc :( za duzo pracy I biegam w ta I spowrotem, do tego nam monitoruja Internet wiec musze pisac z iphone'a :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasnamalezmianki
witajcie dziewczynnki :) ja własnie wrocilam z cmentarza i zamierzam zjesc piers z kurczaka i fasolke szparagowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie jem lunch- goracy kubek- na nic wiecej na razie nie mam czasu Jeszcze 4 godziny w pracy I jade biegac nad morzem I do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka_25
hej a ja zjadłam troszkę sałatki warzywnej w wersji odtłuszczonej :) dziś sobie leniuchuje w domu, ale jutro już do pracy na rano aniu - mieszkasz nad morzem? super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×