Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Gość maja *
Siaś jestem pełna podziwu dla Twej wytrwałości, a przypadki też się zdarzają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Niom, zdarzają się przypadki, czasem na "boku" nawet - ale i te bywają też zaskajująco miłe.;) Mówią, że cierpliwość jest cnotą, i ta bywa nagradzana. Z kolei wielki L. Kołakowski wykładał, że "... nagrodą za cnotę, jest cnota sama". Więc jestem właściwie w kropce, bo cnota w rozumieniu Kołakowskiego, jej dobrodziejstwa, nie bardzo mnie interesują...! Wiem, są i "inne" , ale te, to juz historia, miła bo miła, ale jednak historia. I gdzież ja, w odrobinę powazniejszym wieku, za tymi drugimi miałbym się uganiać - wolę spokojnie, bez pośpiechu, za owymi "nagrodami" (już bez simloka ;) ), się rozglądać.:P Bo miłe ci one niebożebnie.., i choc nie traktor, a ciągną potężnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Tylko, że ten Stwór, miast uczciwie dać się z tej drogi sprowadzić, woli gadać, obiecywać, do wytrwałości zachęcać, i takie tam.... " hmmm...nie wiem czy akurat to bylo skerowane do mnie :P ale..Sias gdzie ja cos objecalam :P jak sam napisales cierpliwosc jest cnota :) " ...tylko czy naprawdę wytrwam, czy jakis inny Stwór nie wykorzysta " to juz tylko zależy od Ciebie samego :P:D choc jak to sie mówi " tego kwaitu to pól światu " tak wogóle witam 🖐️:) na progu nowego tygodnia ;) dzisiaj zapowiada sie piekny sloneczny dzien i takiego tez Wszystkim zycze 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ....no fakt, obiecanek nijakich nie było. Ale to co napisałem to troche przenośnia, wszak juz mistrz Sempoliński wyspiewywał zgodnie z tekstem Jurandota : "W ogródku ELDORADO" ....ale już nie bedę, sorry! Dobrego dzionka.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kogos urazilam..albo tez zostalam zle zrozumiana wybacz Sias milego i dla Ciebie [czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja *
Flirt sam w sobie jest czymś bardzo pociągającym, że niby coś tam .........ale nie dosłownie. Taki jeszcze niewinny ......ale jednak dający nadzieję na coś więcej.Kiedy dwoje ludzi jakby próbuje na ile można sobie jeszcze pozwolić ......poznając się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Plumm , Maju. Maju, podajesz definicję i czynniki składowe klasycznego, prawidłowego, flirtu.:) Dzięki.;) Wydawało mi się, że to robię!? Widocznie nieprawidłowo, i mało skutecznie, bo nic z tego nie wychodzi.:o Trza pewnie za jakies inne zajęcie się wziąć - może ulotki zacznę roznosić!?:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️🌼👄 Sias wystarczy byc cierpliwym, ale najwidoczniej Tobie sie spieszy napewno trafisz na Taka która wpadnie w Twoje ramiona flirtu miłego wszystkigo dla flitrujacych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu odrazu pakowac?? no tak lepeij zniknac bez slowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjiuijhujiho
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men 37*
kajka masz jeszcze ochotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba tak od razu mówić ,ze masz urlop.;) A nie szkoda Ci go na przebywanie na kompie jak słoneczko ładnie przygrzewa.A moze uwiazana przy pociechach? Tak??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociecha jest juz w miarę duża:) a za godzinkę już mnie nie będzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×