Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kajaA1977

poflirtujemy :)

Polecane posty

Gość feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petrol... Może będziesz a może będziesz, a może będziesz!?:) ...jak ta zagadkowa Pani z wyroczni delfickiej!:) Koliberku, kędy fruwawsz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, czyli jak prawdziwy koliberek - fruwasz w miejscu, Koliberku?:) Cześć Mango:) - fajnie piszesz! Gratki za śmiałe i dowcipne wpisy.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberki fruwają w miejscu, i mozna je łatwo obserwować, a że są pięknie ubarwione, dlatego nazywane są latającymi klejnotami.:) Widziałem kiedyś ćmę, bardzo podobną do kolibra, i z wielkości i z ubarwienia. Było to cos pięknego, ale niestety widziałem to tylko jeden raz, przez może dziesięć minut. Później kot łajadak, wystraszyl ją , no i było po zawodach.:O Ta ćma była do złudzenia podobna do kolibra nawet sposobem lotu "w miejscu".:) Była baaardzo piękna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango, miejmy zatem nadzieję, że rozwiniesz talent pisarski i będziemy Cie podziwiać, gdy tylko spotkasz tutaj odpowiedniego adwersarza do wesołej rozmowy?:) Koliberku,:))... nie jestem kotem, żebym potrafił Cie wytropić w innych miejscach, nie mowiąc o upolowaniu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie jestem zagadkowa sama się zdołowałam a tu topik flirtujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siaś ... ciekawostkę powiedziałeś... ale żebym była tym kolibrem... tylko nim nie jestem ;) zawsze wszyscy mnie uważają za ptaszka ... a to mozna różnie interpretować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siaś ... może nim właśnie jesteś ... kocórkiem z ząbkami i pazurkami na kolibry :D przyznaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ach siaś jakiś ty mądry człowiek Koliberek nie kojarzysz mi się z żadnym ptakiem ,ptaszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe Koliberek35 to milego wieczorku ja się już zdołowałam muszę się oddołować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango, na pewno ktoś chętny do flirtu, na odpowiednim poziomie się trafi, i popłyniecie z konwersacją, rozwijając talenty krasomówcze, a my szaraki będziemy podczytywać i Wam zazdrościć.;) 18.11.2010] 19:55 petrol hmm ach siaś jakiś ty mądry człowiek Petrol, mam się zaczerwienić z zadowolenia, czy zawstydzić?:O Koliberku, mam pazurki i mam ząbki, ale potrafię ich używać też bardzo delikatnie, tak delikatnie, że można ich użycie śmiało do pieszczot zaliczyć.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siaś przyszedł Mefisto do Mango tak jak napisałeś nic ująć nic dodać siaś ach może jedno szaraczkową nie jestem lubię niuanse popielatości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuanse popielatosci ??to tak bez fajerwerkow na szaro raczej :) Nom Mango niema i dziś nie bedzie soczycie i słodko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliberku, to tylko opis możliwości, to jeszcze nie propozycja, poczekaj troszkę!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm soczyście z kropelkami owocu kropelki mniam,mniam idę kończyć kolację .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×