Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bella 19

zdrada??

Polecane posty

Gość bella 19

Od długiego czasu mniedzy mna a moim facetem sie nie układa! on zaczał nowa prace a ja siedze w domku (jestem w 7 miesiacu ciazy). Bardzo sie ciesze z przyjscia na swiat mojego malenstwa! ale tu nie o tym. tak jak napisałam od długiego czasu nie rozmawiamy ze soba o waznych dla nas rzeczach, nie spedzamy romantycznie czasu! od kilku dni stwierdziłam ze mnie zdradza i teraz moge byc chyba tego pewna! telefon zabiera ze soba prawie go w tyłek za przeproszeniem wkałada bym go nie widziała! kasuje wszystkie swoje eski a wiem o tym bo udało mi sie go wkoncu chwycic! nie chodzi o to ze ja go sprawdzam ale juz miałam taka hostorie i okazało sie ze jednak ma kogos na boku! wieczorami nie moge sie do niego przytulic bo zawsze ma jakąs wymowke albo na mnie strasznie krzyczy! po pewnym czasie byłam w takim stanie ze cały czas płakałam przestraszył sie jak usłyszał ze bardzo boli mnie brzuch! tłumaczył sie problemami w pracy itd. ze przeprasza za zachowanie i ze bardzo mnie kocha ale ja jakos nie wierze a tylko dlatego ze nie daje mi powodów do tego by było inaczej, albo opowiada o swoich kolezankach fajnych z pracy które traktuje lepiej ode mnie albo pisze z nimi tak bym nie wiedziała o tym albo wiele wiele takich :( czy ja faktycznie mam powody do tego by tak myslec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×