Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jacek123

pytanie do dziewczyn

Polecane posty

Gość Boratka
O to właśnie chodzi:) Tak podgrzewać sytuację i niekoniecznie od razu zmierzać do celu. Taka fajna zabawa, a podniecenie to przyjemny stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, mi właśnie nie do końca to się podoba. Owszem podniecenie jest, ale skoro nie można go rozładować, to to trochę drażni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Oj tam fajnie tak się podrażnić. Tak do szału doprowadzić, że jak przyjdzie co do czego to hamulce puszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiesz, w parku czy w sklepie ktoś może zobaczyć, w samochodzie to dość niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak ktos zobaczy czy tez bedzie podgladac, nie jest to podniecajace? Przeciw wszelkiej nudzie w dymaniu! niech sie dzieje, niech sie z cipki leje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Niech się gapi. Może zazdrości bo nikt się z nim tak nie bawi. Poza tym nie rzucam się na kolana do robienia loda tylko staram się być dyskretna. A jak w autobusie usiądę w mini na jego kolanach i włoży mi rękę pod spódniczkę też lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Ja nawet nie muszę go dotykać żeby my stanął. Sam mój widok wystarcza:) A po tamtym kinie to jeszcze na przystanku i w autobusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz, jak ona to robi w samochodzie w czasie jazdy, to przyznasz, że jest to dekoncentrujące. A ona lubi też czasem wtedy mnie głaskać po policzku, całować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
To zatrzymaj się pod lasem, za włosy ją i do loda. Sama zaczęła to ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jeszcze nie robiliśmy, ale w samochodzie ona często nie umie usiedzieć na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Ja skromna jestem. A jaką karę? Niektóre lubię:) Jak się wierci w samochodzie to na tylne siedzenie i pasami niech się zapnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Między 20 a 30 latek. No takie kary to najbardziej skuteczne w moim przypadku są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 23, moja dziewczyna 22. Myślisz, że można oduczyć ją tych zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Polecam metodę klikerową. Na moją sukę działa:) A tak poważnie to powiedz jej, że to Ci przeszkadza i nie życzysz sobie. To, że jesteś jej facetem nie znaczy, że może z Twoim ciałe robić co chce i kiedy jej się podoba. Jak nie zrozumie słowa mówionego to na najbliższych zakupach włóż jej rękę pod bluzkę, tylko tak żeby wszyscy widzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę z nią o tym chyba porozmawiać powazniej niż dotąd, bo trochę przegina. Normalnie przecież uprawiamy seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
I twardy musisz być. Lubimy stanowczych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi jacku czy mozesz przestac byc taka meska ciotą? bo az razi w galy jaki to ty delikatny jestes i ruchasz tylko przy zgaszonym swietle. Wez dziwke raz porzadnie wydymaj i po sprawie i kurwa pokaz jaja bo chuj mnie strzela od tych pseudo metroseksualnych pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Ostry ma 100% racji. Twardy kutas to nie wszystko, a laska widać musi poczuć gdzie jest jej miejsce jak taka nieposłuszna. Ale skoro wolisz żeby to ona stawiała warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Jak kręci to dymaj, jak drażni to daj klapa w tyłek na uspokojenie. Się zdecyduj!!! Ja bym z Tobą nie wytrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L.H.O.O.Q
oj tak, jak jedziemy dłuzej samochodem, gdzies mimochodem w sklepie... dotkne go niby przez przypadek, albo otre się o niego pupą. moj facet to kocha, zawsze sie wtedy nakreca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×