Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszara myszka

Polscy panowie są beznadziejni - Murzyni są boscy!

Polecane posty

Gość zdfas
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissy
E tam. Szczerze mówiąc to chyba równo badziewni jeden z drugim. Chociaż czarni przynajmniej tak na polaków nie gadają jak polacy na nich. No bo im zazdroszczą większych. Chociaż podobno oni mają normalne ale po prostu wy maciupkie. Ano i polki mają na nich większą chętke. Wychodzi na to że z dwojga złego czarny lepszy. Ale Nissy się nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissy
Ej a wy to niby po co z dziewczynami jesteście? Tylko dla szpary, jeju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
Nie ma to jak lesbijka sie wypowiada na temat facetow hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissy
Staram się być obiektywna, mam 2 starszych braci, siostre hetero, koleżanki. Czemu nie? Większość z was to prawiczki a mądrzycie się na temat seksu albo gadacie na czarnych żadnego nie znając. Zresztą Nissy właściwie jest biseksualna. Teoretycznie. Faceci mi się podobają nawet ale strona homo przeważa stanowczo. Jak związek to tylko z dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
"Większość z was to prawiczki a mądrzycie się na temat seksu albo gadacie na czarnych żadnego nie znając. " A to trzeba byc ptakiem by gadac o ptakach? TRzeba byc kobieta by byc dobrym ginekologiem? Co to za myslenie? Mysl, kobieto, to nie boli. To ze sie starasz byc obiektywna to nie znaczy ze jestes obiektywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz,,,,,sss
pies was jebal polskie szmaty do 1 sie nadajecie w wiekszosci przypadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz,,,,,sss
jak mozecie to zrzeknijcie sie obywatelswa okj i ten jezyk jeszcze pozostaje problemem zeby was z Polska nie utozsamiac zbytnio.powanie to prosba oby ktos jej wysluchal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissy
Ja nie Ty. Ja myśle. Ale skoro jest jak mówisz to co się czepiasz że lesba wypowiada się na taki temat? Co do mojej obiektywności to staram się ale racja nie wychodzi mi bo czy jest powód czy nie Nissy po prostu lubi dokopać facetom. Nie przepadam za wami. Chociaż wy mnie kochacie! =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
Dlaczego nie przepadasz za facetami? Jakies kompleksy wzgledem facetow? Inteligencja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissy
Złościsz się na polki bo mają gdzieś polaków? Ale to nie tylko polki, wszystkie mają was gdzieś xD Ale to prawda laski wynieście się z polski. Nie marnujcie się tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
Odpowiesz na moje pytanie? Tak tak, dobrze radzisz Polkom, musza sie wyniesc za granice, najlepiej do Arabow bo tylko tam beda dostawac jakiejkollwiek komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissy
Bo was nie kumam. Przyczepi się taki do mnie, wie doskonale że wole kobiety a stawia sobie za cel na upartego 'wyleczyć' mnie z tego homo. Myślicie że kobieta se bez was nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
Nie oceniaj wszystkich facetow po paru przypadkach. Jesyesm homo, to jestes. Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nissy, co ty pierrdolisz. Po sposobie pisania i tym idiotycznym "XD" widać, ze masz 13 lat i porażenie mózgowe. WON. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissy
Mam wujka z Egiptu. Byłam tam. Bardzo fajni ludzie. I fajne miejsce. Co Ty chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissy
Jeju nie mam 13lat. Po prostu nie traktuje tego cyrku poważnie. Siedze tu bo niezłe jaja są. A wy tacy śmiertelnie poważni, prowadzicie jakieś wojny płci, gadacie non stop to samo. Eh. I macie dylematy kto lepszy, czarny czy biały. A chuj, różowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tutaj nie ejst powazny, dziecko. A jaja to w kurniku. Sprawdź, czy mamine kurki nie zniosły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissy
Zaraz założycie temat o tym w jakiej pozycji lepiej się sra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissy
To czego się czepiasz? Zresztą rzeczywiście co ja tu robie skoro to temat rzeczywiście dla trzynastolatków. Spaaadam z tąd. Baju ;* iksde iksde iksde iksde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tąd. 🖐️ Czuję się jak Clint Eastwood podczas rozmowy z Murzynami zaczepiajacymi Sue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nissy
Ps. Co do wrzucania wszystkich facetów do jednego worka - ty to samo robisz względem polskich kobiet hipokryto. Pozdro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
Spaaadam z tąd. Baju ;* iksde iksde iksde iksde. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
Nie wrzucam wszystkich kobiet do jednego wora, one juz tam sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdfas
Nie ufam nikomu, nawet sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak głosiła nigdyś stopka Przyjaciela in spe - Podejrzliwość w stosunku do wszystkich jest męcząca, trzeba komuś ufać, bo trzeba przy kimś odpocząć. I to tyle z mojej strony. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiechnij sie rano
to On tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zastanowiłam się przez chwilę, ze obywatel Tomasz się zgubił. ciekawe co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×