Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
gmaja

USG LODZ

Polecane posty

witam szukam gabinetu w ktorym robia profesjonalnie usg , bylam w Diasonie bylam bardzo zadowolona ale 180 zl to za duzo dla mnie. chce isc gdzies z mezem wie tak zeb on tez mogl obejrzezc. bylam tez w Salve ale dr Lech nam wrazenie ze podchodzi na odwal , trwalo z 3 min , i w sumie nic nie mowil- na zasadzie usg ktore robia w madurowiczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja polecam dr Lech Dudarewicz (przyjmuje na ul. kamińskiego 31), poszłam do niego bo jest bardzo ceniony, ma wspaniałe opinie. On nie prowadzi ciąży, od wielu lat zajmuje się tylko usg ciąży. Podobno jesli on powie, że jest ok to znaczy, że jest ok. Ja z polecenia poszłam do niego na usg połówkowe i naprawdę wyszłam bardzo zadowolona, zrobił mnóstwo pomiarów, wszystko nam pokazywał np. miedniczki nerkowe, krew pompowaną w komorach, mięśnie na rączkach i udach itp. To jego strona: http://www.usg-3d.pl/ Ja zawszę radzę poczytać opinię na ZNANY LEKARZ i tam wiadomo co kobiety piszą o lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Ja miałam połówkowe na Zielonej 25 u dr Perenc. Zapłaciłam z 150zł (genetyczne, zwykłe chyba 100zł). Jestem bardzo zadowolona. Badanie trwało ze 40 minut, mąż był obecny, pani doktor bardzo dokładnie wszystko sprawdzała, tłumaczyła nam, odpowiadała na pytania, na konie dostaliśmy 1,5 strony A4 opisów i kilka fotek:-) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz, mieszkam blisko zielonej , tam z tego co kojarze to lekarze z madurowicza sa, wiec w sumie dobrze.a o kaminskiego tez kiedys slyszalamna , i nie jest tak drogo . na tej str jest cene 4d a jaka jest roznica mniedzy 4d a 3d? czy to to samao? robilyscie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 d to masz zdjęcia, a 4 d to filmik jak maluch się przeciąga. Mój synuś akurat brał kciuk do buzi i ssał. Ale polecam poczytaj pierw o wykonywanym usg na jakiś forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nannananan
blisko zielonej to jakos patologia dlatego na dobre usg cię nie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slucham?? nannananan brawo znajomosc srodowis zamieszkujacych Lodz godna szunku, naprawde. brawo napawde jestem pod wrazeniem . zaloze ze ta patologia o ktorej mowisz, jest kulturalniejsza i zdecydowanie lepiej wyksztalcona niz tyi z lepsza posada niz ty.w takim razie dziewczyny ktore odpowiedzialy na moj pytaniei byly na tanszym usg niz za 180 zl twoim zdaniem to tez patologia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też polecam Dudarewicza ;-) A wierz mi mam porównanie z innymi i nie żałuje wydanej u niego kasy. Jest SPECJALISTĄ i nawet inni lekarze kierują do niego na konsultacje jak maja jakieś podejrzenia wad plodu, bo tylko on może je profesjonalnie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGUS ma racje, mnie także lekarz inny skierował do Dudarewicz. On nie prowadzi ciąż on tylko zajmuje sie usg ciąż, ja za usg połówkowe plus 4d zapłaciłam tydzień temu 260zł usługa warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki w takim razie tam pojede, ja juz mam za soba i genetyczne i polowkowe, bardziej chce isc zeby zobaczyc dzidzie jak rosnie no i w 3d/4d:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASDWEFRGTHYJUK
I w 5d :P Dodam tylko ze dla kobitek ponad 35 lat badanie genetyczne jest za darmo.Acha i ja polecam dr Perenc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Łodzi
ja polecam wszystkim klinikę PREGMED w Łodzi na 1-go maja bardzo fajna pni profesor Nowakowska, fachowa i wszystko wyjaśniająca. na miejscu wszystkie badania itd. http://www.medyczna.info.pl/?id=6306&n=0,0,4,0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudarewicz - świetny specjalista(NAJLEPSZY) wart swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.usgwdomulodz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaaa28
Polecam poradnię Pulsmed. Korzystałam zarówno z USG jak i innych badań profilaktycznych. Jak najbardziej można śmiało się wybrać. Podrzucam link do oferty http://www.pulsmed.com.pl/cennik-poradnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor451

TriMedic bardzo dobre Centrum Medyczne, mają krótkie terminy na USG. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wybrać się do Wawy. U mnie to w sumie był trochę przypadek, bo udało się to załatwić przy okazji, ale w sumie dzięki temu trafiłam do Multimedu, który jest chyba najlepiej wyposażonym miejscem, z którym miałam do czynienia. Wszystko dopracowane, zorganizowane na tip-top, co do minuty, z odpowiednim przygotowaniem pacjenta. No i przede wszystkim mają wypasiony sprzęt, po którym realnie można oczekiwać wiarygodnych wyników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×